Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

30.03.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB02:05 CET (31/03/2014)San Diego Padres - Los Angeles Dodgers(Money Line)Pick: Los Angeles DodgersOdd: 1.97Bookie:MarathonbetStake: 5/10Večeras se na Petco Parku(SD Cal.) igra meč između domaćih Padresa(0-0) i gostujućih Dodgersa(2-0)...Zvanično prvi meč na Američkom kopnu jel je sezona počela sa dva meča u Australiji gde su igrali takođe Dodgersi dva meča sa Ariz. i odneli obe pobede  sa 3-1 i 7-5!Iskreno sam ovde očekivao mnogo manju kvotu na Dodgerse a da će čak biti postavljeni za aucajdere to svakako nisu dok ovo pišem kvota pada ali i dalje jako dobro plaća da bi propustio to!!!Za SD na moundu Andrew Cashner(RHP) koji je dobio da bude prvi u  opening-day start imao je solidnu prošlu sezonu iako sa dosta oscilacija ali razumljivo jel onima samo 32 starta u karijeri i tek je prošle sezone prebačen u startnu rotaciju.Odradioje dobro 4 starta u spring Tr. ali videćemo kako će se snaću u ulozi 1 čoveka u rotaciji.Padresi uvek totalno nepredvidiva ekipa njihova najveća prednost kući je svakako Petco Park teren na kome se postiže jako malo ranova ali svakako im je samo to prednost ulaze sa gotovo istim timom kao i prošle sezone u meč će ući i sa par povreda svakako tu je najveći nedostatak izostanak jednog od retkih pravih Power Batera  C. Quentina.Imaju par solidnih udarača kad imaju svoj dan umeju da budu veoma ubojiti ali ipak prilično skroman lineup.Sa druge strane za LAD Hyun-Jin Ryu(LHP) 1-0 0,00 PO meni ipak malo iznenađenje da je ponovo on na brdašcu sobzirom da je bacao udrugom meču u Aus. i uzeo win gde je bacao 5 izmena i dozvolio samo 2 hita bez rana uz sjajnu kontrolu lopte 5 SO i 1 BB.O njemu sam mnogo pisao prošle sezone u njegovoj sjajnoj debitantskoj sezoni gde se veoma brzo snašao nadamse da ovu može da iznese bar za nijansu bolje.Dodgersi svakako jedni od najvećih favorita ušli su u sezonu silovito i svakako su i večeras favoriti po meni imaju prednost u svemu i oni nisu bez povreda što ih je i dugo prošle sezone pratilo ali imaju mnogo kvalitetniji roster i par izuzetnih batera u lineupu tu je i fenomenalni Adrian Gonzalez koji je punih 5 sezona igrao za Padrese i ako neko zna na Petcu da udari power hit onda je to on!!!Kako bilo ja večeras uzimam Dodgerse ML!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...