Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

06.04.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB19:05 CET (06/04/2014)Cleveland Indians - Minnesota Twins(Handicap)Pick: Cleveland Indians -1Odd: 1.79Bookie:Pinnacle SportsStake: 6/10Večeras se na Progressive Field,(Cleveland, Ohio) igraju domaći Indiansi(3-2, 1-1 home) i gostujući Twinsi(2-3, 2-3 away)...Treći meč u seriji prethodna dva su oba tima uzela po jednu pobedu ja bi večeras u svemu dao prednost domaćinu.Na moundu večeras za Cleveland: J.Masterson (0-0, 0.00 ERA) dok za Minnesota: R.Nolasco (0-1, 7.50 ERA) u ovom bi duelu dao prednost Mastersonu koji je imao i veoma dobru prošlu sezonu kao i sjajan start ove sezone u Oak. odbacao 7 izmena gde je dozvolio samo 3 hita po meni pičer velikih mogućnosti i veoma retko da ima jako loše veče i pičer koji se jako dobro nosi kad uđe u probleme.Sa druge strane Nolasco pičer od koga semnogo više očekivalo od njegove karijere ali samo retko to i pokazuje sezonu je otvorio jako loše u Chi. od prilično skromnih W.S. je bio prilično napucan mislim da ga i večeras mogu dohvatiti udarači Indiansa.Prednost i u lineupu je na starani domaćina kaoi tradicija gde su samo sinoć pobedili u zadnjih 8 međusobnih duela.Kako bilo uzimam Indianse u hendikepu -1...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...