Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

10.04.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB01:05 CET (11/04/2014)Philadelphia Phillies - Milwaukee Brewers(Money Line)Pick: Philadelphia PhilliesOdd: 1.85Bookie:Pinnacle SportsStake: 5/10Verčeras se na Citizens Bank Park, (Philadelphia, Pennsylvania) igra meč između domaćih Philliesa(3-5, 0-2 home) i gostujućih Brewersa(6-2, 5-0 away)...Treći meč useriji iako sam u prethodna dva meča uzimao pobedu Brewersa večeras ću pokloniti poverenje Fili!!!Iako su gosti u strašnom naletu imaju 5 vezanih pobeda ja mislim da im je večeras kraj uspešne serije nadam se da negrešim!Mislim da domaćin neće dozvoliti METLU na otvaranju sezone pred domaćom publikom i da će upisati prvu pobedu na Citizen Parku a mnogo a možda i najviše će zavisiti od jednog čoveka Cliffa Leea...Večeras na moundu za Philadelphia: C.Lee (2-0, 6.00 ERA) dok za Milwaukee: M.Estrada (0-0, 1.59 ERA)Iako je Estrada otvorio dobro sezonu i radi se o sasavim solidnom i iskusnom pičeru ipak svakako u ovom mečapu je prednost na strani Leea koji iako nije sjajno počeo sezonu uzeo je dva wina imao je sjajan suport što baš i nije uvek dobijao svakako radi se o jednom od najkvalitetnijih i najstandardnijih pičera koji već punih 6 sezona pruža sjajne partije i kojeg zaista jako često uzimam nadam se da posle prilično lošeg starta u Texasu odbaco je fantastično u Chicagu i nadam se i večeras dobrom njegovom izdanju.Hiterski su dosta izjednačaeni večeras se možda u Filu vraća i sjajni Uley no bez obzira ja ću dati prednost Philliesima i uzeti ih ML...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...