Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

05.06.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB19:10  CET (06/06/2014)Detroit Tigers - Toronto Blue Jays(1st Half-Handicap)Pick: Detroit Tigers -0.5Odd: 1.93Bookie:Pinnacle SportsStake: 5/10Večeras se na Comerica Park, (Detroit, Michigan ) igra meč između domaćih Tigersa(31-24, 14-13 home) i gostujućih Blue Jaysa(36-24, 18-11 away)...Treći meč u seriji prethodna dva su dobili Blue Jaysi -06/04/14  DET 2 - TOR 8  06/03/14  DET 3 - TOR 5Ja bi ipak večeras dao prednost Tigersima posebnona moundu iako  njihov najbolji bacač nije u sjajnoj formi ali neću uzeti pobedu Tigersa već ću probati da uzmem da će Tigersi voditi posle prvih 5 inn. iz više razloga ću to pokušati ali o tome ću nešto kasnije!!!Na moundu za Detroit: J.Verlander-RHP (6-4, 3.99 ERA) dok za Toronto: J.A.Happ-LHP (4-2, 4.10 ERA) svakako po meni velika prednost na strani Verlandera bez obzirana forme.Verlander svakako bez sumnje jedan od najboljih pičera današnjice iako ne baca sjajno na zadnjem startu je bio sasvim solidan protiv Marinersa gde je i zabeležio win ali što je mnogo bitnije konačno je imao dobru kontrolu lopte što mu je nekako najveći problem ove sezone što za njega i nije baš uobičajeno.Svakako mu večeras neće biti lako jel lineup gostiju je veoma opasan i efikasan ali ako ima svoje veče nepostoji napad koji on nemože da zaustavi a i protiv Tor. ima fantastičnu statistiku u zadnjih 5 startova ima 1.32 ERU a zadnji meč je odbacao fantastično u ubedljivoj pobedi Detroita prošle sezone -07/04/13 TOR 1 - DET 11  Kao i zadnji u Detroitu u pobedi -08/23/12 DET 3 - TOR 2  Ako je mogao Tor. da ukroti na njihovom terenu gde su silni zašto mu to nebi pošlo za rukom i večeras.Jedan od razloga što igram prvih 5 inn. je to što on često ove sezone pada u drugom delu upravo iz razloga što potroši previše picheva zbog kontrole lopte.A nadam se da će imati solidan suport što isto nekad je veliki problem u njegovim mečevima dok je i drugi razlog što neigram i ceo meč i taj što se bojim bulpena Tigersa.Sa druge strane Happ baca sasvim solidno ove sezone ali ja u njega nemam previše poverenja da može da ima neko sjajno veče kod ranjenih Tigrova i verujem da ga svakako odlični lineup Tigersa može dohvatiti.U jedinom meču protiv Det. je odbacao dobro ali još 2012god. iako je Tor. poražen.Hiterski oba tima svakako veoma moćna ali bi ja ipak blagu prednost dao domaćinu zbog mechapa dok su možda i večeras gosti bez sjajnog E. Encarnaciona.Kako bilo ja uzimam da će Tigersi voditi posle prvih 5 inn....!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
 
Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...