Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

06.06.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB01:05  CET (07/06/2014)Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers(Money Line)Pick: Milwaukee BrewersOdd: 1.88Bookie: Pinnacle SportsStake: 6/10Večeras se na PNC Park,Pittsburgh Pensilvanya) igra meč između domaćih Piratesa(28-31, 16-13 home) i gostujućih Brewersa(36-25, 17-12 away)...Prvi meč u seriji u kojoj bi ja svakako dao prednost Brewersima ako ne u celoj onda svakako večeras i po ovakoj kvoti moram uzeti ovaj meč jel po meni je večeras sve na strani gostiju kako u pic. mechap tako i u hitingu i apsolutno tradiciji kojha je na njihovoj strani.Na moundu za PIT: B.Cumpton-RHP (0-2, 6.85 ERA) dok za MIL:K.Lohse-RHP (7-1, 2.60 ERA) svakako velika prednost na strani Lohsa.Cumpton je na zadnjem startu uništen u L.A. gde je dozvolio za 3inn. čak 10 ranova i sigurno meč nedočekuje u sjajnom raspoloženju nema puno ni iskustva ovo će mu biti tek 5 start u karijeri gde dosad nema win koji se nadam da ni večeras neće ostvariti i verujem da ga hiteri Brewersa mogu dohvatiti.Sa druge strane Lohse koji ima odličnu sezonu sjajan je ina gostovanjima gde ima 4-0 3.03 zadnji meč je odbacaofantastično kad je protiv Cabsa u Winsconsinu odbacao ceo meč zabeležio SHO dozvolivši samo 3 H na meču zanimljivo je da je potrošio samo 93 picha na meču imaoje sjajnu kontrolu lopte.Ove sezone je već dvaput bacao protiv Milvokija i dozvolio samo po jedan ER po meču u dva wina-04/18/14  PIT 3 - MIL 504/13/14  MIL 4 - PIT 1Verujem da i večeras može imati dobar meč uz nadam se i dobar suport.I u hitingu bi ja dao prednost Brewersima koji su konačno kompletni i mogu računati na najjači lineup.Kao i to da je tradicija apsolutno na strani gostiju -MIL are 72-31 in the last 103 meetings.Kao i tri pobede na PNC Parku u zadnja četiri meča.Kvota je kako pišem u padu što sam i očekivao no i dalje sasvim dobro plaća i uzimam Brewerse MLna meču...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB02:05  CET (07/06/2014)Texas Rangers - Cleveland Indians(Handicap)Pick: Texas Rangers -1Odd: 1.83Bookie:Pinnacle SportsStake: 6/10Večeras se na Globe Life Park in Arlington,( Arlington, Texas) igra meč između domaćih Rangersa(30-30, 14-15 home) i gostujućih Indiansa(30-30, 9-19 away)...Prvi meč u seriji u kojoj bi ja dao prednost Rangersima ako ne u celoj onda svakako večeras gde vidim ogromnu prednost na moundu za domaćina.Iako Indiansi ulaze u ovu seriju sa 6 vezanih pobeda ipak svesu to pobede kući gde su onimnogo bolje nego na strani gde su jedna od najlošijih ekipa u MLB-u imaju jako loš učinak 9-19!Na moundu za Texas: Y.Darvish-RHP (5-2, 2.08 ERA) dok za Cleveland: T.Bauer-RHP (1-2, 3.63 ERA) svakako velika prednost na strani Darvisha.Darvish baca fantastično i svakako spada među najbolje bacače današnjice i u sjajnoj je formi gde je na zadnja 4 starta dozvolio samo 4 rana verujem da može i Indianse da zaustavi na malom broju ranova i nadam se i solidnom suportu koji često bude problem posebno na Arlingtonu.Sa druge strane Bauer koji iako solidan ipak zasad na jedinom gostovanju odbacao jako loše i verujem da je on pičer koga domaći hiteri mogu da dohvate.Hiterski oba tima su približna iako bi ja svakako dao prednost Rangersima zbog   pit. matchupa oba tima imaju povreda ali nekako Texas s sa tim problemom već saživeo dok kod Ind. N. Swishera kao i moguće bez C. Santane.Kako bilo ja dajem prednost Rangersima i uzimam njihovu pobedu u hendikepu....!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...