Jump to content
Dwiz

Battle of the Forums 2011 by bwin

Recommended Posts

Danas sam prijavio Bet-Club Forum na ovogodišnju borbu foruma, pa evo mala najava. Turnir počinje 27.11., a ovdje ću slati informacije kako ih budem dobivao:

 

Posted Image

Pokažite na ovogodišnjem izdanju našeg legendarnog natejcanja Battle of the Forums svojim forumskim kritičarima i fanovima najbolju pokerašku igru. Borite se sada za nevjerojatni nagradni fond od $40.000, što je ujedno jedan od najvećih među svim partnerskim programima!

 

$5+$0,50 kvalifikacijski turniri počinju 27.11.2011. u 21:00 h (GMT +1). Pet najboljih igrača na svakom kvalifikacijski turniru ulaze u finale, koji je na rasporedu 04.12.2011. u 21:00 h (GMT +1).

 

Funkcionira ovako:

  • Otvorite bwin poker client i prijavite se korisničkim imenom.
  • Odaberite u predvorju "Planirani turniri".
  • Potražite na popisu "Battle of the Forums".
  • Prijavite se lozinkom (koja se dobije od foruma).
  • Igrajte poker i osvojite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, tako je bilo i prije dvije godine kad smo sudjelovali... Ako se ne varam tada smo zavrsili samo jedno mjesto nize od mjesta koje je dobivalo isplatu... Bili smo dosta solidni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bas da sam puno shvatio iz ovog gore pa par pitanja...

 

da li za forum nastupa određeni broj ljudi? Ili se može prijaviti koliki god broj ljudi s određenog foruma? i da bi igrali za forum sve što trebamo jest prijavit se na turnir sa određenom šifrom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bas da sam puno shvatio iz ovog gore pa par pitanja...

 

da li za forum nastupa određeni broj ljudi? Ili se može prijaviti koliki god broj ljudi s određenog foruma? i da bi igrali za forum sve što trebamo jest prijavit se na turnir sa određenom šifrom?

 

Još ni ja nemam sve detalje, ali tako bi to otprilike trebalo biti. Znači prijavljujete se sa šifrom koju ću vam dati i prvo se igraju kvalifikacije unutar foruma da se dobije pet prvotimaca. Nakon tih kvalifikacija BC ekipa koju će sastavljati pet najboljih se natječe protiv drugih foruma.

 

Točne informacije i upute ću slati ovdje kako ih budem dobivao iz bwina :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošle godine turnir je počeo nan način da se sa svakog foruma skupi minimalni broj igrača, a to je 10 duša. Potom se sa lozinkom ( koju dobijemo na forumu ) uplaćuje buyin od 5$ i 0,5$. Tu se borimo međusobno sa ostalim članovima forumu i treba da završimo u top 5. Kada završimo u top 5, automatski smo se kvalificirali na glavne turnire battle of the forums gdje igramo odvojeno na 5 različitih turnira. Bitno je da na ta 5 turnira osvojimo čim bolju poziciju jer se svaka boduje. Bolja pozicija, više bodova. Kada svi turniri završe zbrajaju se bodovi svakog igrača foruma na svih 5 turnira i daje s završna ocjena i pozicija među svim forumima koji sudjeljuju. Ukoliko se dobro sjećam najslabija pozicija "in the money" je nosila oko 100€ koja se dijeli među članovima foruma. Svaki prijavljeni igrač pojedinog foruma igra dakle 2 turnira kvalifikacijski + natjecaljski ). Tako je bilo prošle godine, i da osvojili smo ono nezahvalno mjesto tik ispod pozicije "In the money".

 

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je ok....jedino zašto u nedjelju u 21(!!!) sati i ne barem u subotu(bilo kada) ili poslijepodne.....Ja svaki radni dan ustajem u 4 sati ujutro i rado bih igrao ali ne mogu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je ok....jedino zašto u nedjelju u 21(!!!) sati i ne barem u subotu(bilo kada) ili poslijepodne.....Ja svaki radni dan ustajem u 4 sati ujutro i rado bih igrao ali ne mogu....

 

Nažalost na vrijeme odigravanja ne možemo utjecati, jer to je postavio bwin...

 

Ja sam dobio password, pa možemo ovdje napraviti prijave... Znači ako želite igrati samo se dodajte na listu i kasnije vam šaljem password.

 

 

1. Dwiz

2. ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nažalost na vrijeme odigravanja ne možemo utjecati, jer to je postavio bwin...

 

Ja sam dobio password, pa možemo ovdje napraviti prijave... Znači ako želite igrati samo se dodajte na listu i kasnije vam šaljem password.

 

 

1. Dwiz

2. mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram se sjetit da prebacim lovu na net da mogu uplatit na bwin posto nemam love tamo trenutno...ako to odradim sutra javim se

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel se mora uplatiti preko Moneybookersa?

 

Možeš uplatiti preko bilo čega... Bitno je na računu imati 5.50$ koliko treba za buy in...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...