Jump to content
Sign in to follow this  
inter

NBA 16.11.2006.

Recommended Posts

23:55, Ming Y.(-23,5+)-Hou-Chi, tip 2, 1.80, SuperSport, 10/10

 

Ne pratim bas NBA,ali ponekad kad mi se neki par ucini jako izgledan stavim ga na neki narodni na 5 kuna,ali dans singliram uvaj par sa velikim ulogom i on mi je cak bet dana.U ovoj utakmici susrecu se odlican Houston i tek prosjecan Chicago i zna se tko je u ovoj utakmici favorit iako je tecaj na Houston 1,50.Houston ima omjer 5-3,a Chicago 3-4.Na domacem terenu Houston ima omjer 2-1,a Chikago u gostima 1-3.Zna se da je u NBA jako tesko pogoditi konacnoga pobjednika,te ove sezone ne ide sve po planu i ne pobjeduju cesto favoriti,pa ovdje ne igram konacnog pobjedika,nego sam se odlucio na jednu o meni vjerovatniju opciju-Yao Ming daje 24 ili vise koseva.Ta je granica iz SuperSporta,dok je u HL granica 27,a u Derby-u 26,5.Yao Mingu prosjek koseva ove godine je 26.4,dok na domacim utakmicama u prosjeku zabije 30.4 kosa.U prosjeku provede 34.4 minute u igi.Danes ce ga cuvati jedan od najbolji obrambenih igraca NBA Wallace,ali prednot Yao-a je sto je cak 20cm visi od Bena.Po izboru navijaca Ben je najbolji igrac Houstona,a vise o Yao-voj sttistici mozete saznati na sluzbenoj stranici Houston Rocktsa:

http://www.nba.com/playerfile/yao_ming/index.html?nav=page

 

H2H:

NBA 2005/2006

Chicago Bulls Houston 108:109 OT

Houston Chicago Bulls 89:94

 

NBA 2004/2005

Chicago Bulls Houston 89:119

Houston Chicago Bulls 105:92

 

NBA 2003/2004

Houston Chicago Bulls 82:80

Chicago Bulls Houston 66:98

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...