Jump to content
Dwiz

Bet-at-home

Recommended Posts

SUPPORT FORUM - Bet-at-home

Official Bet-Club support forum

Posted Image

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif Opis kladionice: LINK

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/81Bet-Club_forum.gif Otvaranje računa: LINK

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/76tatice_06.gif Bet-Club ocjena: Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_question.gif Sva vaša pitanja vezana uz ovu kladionicu šaljite ovdje.

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel mi može tko reci kad isplaćujem preko bankovne transakcije dali u IBAN upisujem broj tekućeg kunskog ili tekućeg deviznog računa ??

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel mi može tko reci kad isplaćujem preko bankovne transakcije dali u IBAN upisujem broj tekućeg kunskog ili tekućeg deviznog računa ??

Upisuješ IBAN sa onog u kojoj valuti igraš. Ne znam da li oni imaju Kune u opticaju?

 

A inače IBAN nije broj tekućeg računa :

 

 

IBAN

 

IBAN (International Bank Account Number = međunarodni broj bankovnog računa) je međunarodna bankarska veza koja se sastoji od šifre zemlje, banke i bankovnog računa, kao i od jedinstvenog broja za proveru. Pomoću broja za proveru transakcije još jednom se pre početka slanja formalno proverava valjanost bankarskog računa. Na taj način smanjuju se moguće greške i vremenska prekoračenja. Svoj lični IBAN naći ćete na ličnom izvatku s računa.

 

 

 

BIC

 

BIC (Bank Identifier Code = šifra za prepoznavanje banke) je indentiifikacijska šifra neka banke koja se u celom svijetu iskorištava najviše (često se navodi i kao SWIFT-adresa).

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upisuješ IBAN sa onog u kojoj valuti igraš. Ne znam da li oni imaju Kune u opticaju?

Nerazumijem ovo, sta u kojoj valuti igram, u eurima igram, i znam sta je IBAN ali neznam dali da dam IBAN prvog tekućeg ili deviznog tekućegž(to sam dobio kad sam vadio mastercard) ??

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nerazumijem ovo, sta u kojoj valuti igram, u eurima igram, i znam sta je IBAN ali neznam dali da dam IBAN prvog tekućeg ili deviznog tekućegž(to sam dobio kad sam vadio mastercard) ??

Deviznog.
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel mi može tko reci kad isplaćujem preko bankovne transakcije dali u IBAN upisujem broj tekućeg kunskog ili tekućeg deviznog računa ??

IBAN nije klasični broj računa, nego to je broj koji se povezuje s tvojim deviznim računom i najbolje bi bilo da u banci pitaš koji je IBAN broj tvog deviznog računa, jer svaki račun ima različiti IBAN.

 

Inače s bet-at-home kladionice možeš isplatiti jedino na devizni račun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovanje... imam jedan veliki problem...

 

Imam 17 godina i otvorio sam račun na bet-at-home kladionici na svog oca. Kartica s koje sam uplaćivao pare na klad. račun je moja. E sad. Dobio sam nešto eura. Problem je kako ću to isplatit... jer nesmiju biti različiti vlasnici klad. računa i kartice s koje su pare uplaćivane. Ima netko nekakav prijedlog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovanje... imam jedan veliki problem...

 

Imam 17 godina i otvorio sam račun na bet-at-home kladionici na svog oca. Kartica s koje sam uplaćivao pare na klad. račun je moja. E sad. Dobio sam nešto eura. Problem je kako ću to isplatit... jer nesmiju biti različiti vlasnici klad. računa i kartice s koje su pare uplaćivane. Ima netko nekakav prijedlog?

Možda da isplatiš preko Moneybookersa ili jednostavno neka ti otac otvori devizni račun u nekoj banci (ili možda već ima otvoren) i lijepo si na račun isplatiš.. te dvije opcije su ti najbolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda da isplatiš preko Moneybookersa ili jednostavno neka ti otac otvori devizni račun u nekoj banci (ili možda već ima otvoren) i lijepo si na račun isplatiš.. te dvije opcije su ti najbolje.

On se sa 17 godina nije ni mogao registrirati....

Share this post


Link to post
Share on other sites

On se sa 17 godina nije ni mogao registrirati....

Pa nije na svoje ime otvorio račun...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto nije neko pravilo da se novci mogu isplatiti samo na karticu s koje je i uplaceno na kladionicu?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...