Jump to content
Dwiz

Bet-at-home

Recommended Posts

Koja banka je u pitanju?Swift možeš nać na stranicama banke, a IBAN je tvoj osobni broj koji možeš provjerit putem internet bankarstva ili kod njih u poslovnici

 

radi se o splitskoj banci.. iii..evo, ko sta Tuto kaze -izabrao sam isplatu preko kred. kartice i poceli su radit probleme .... :aponis: znaci,jedan dan mi je pisalo da se transakcija obrađuje da bi onda to nestalo i vratilo se na moj racun na BAH.-u tj. isplata nije provedena

 

radi se o bonusu..ali okrenut je i vise od x3 ..svi uvjeti su ispunjeni (ukupni koef. visi od 1.50, kombi oklade...)

 

poslao mail, cekam odg... pa cemo vidit u cemu je problem

Edited by Petar91

Share this post


Link to post
Share on other sites

radi se o splitskoj banci.. iii..evo, ko sta Tuto kaze -izabrao sam isplatu preko kred. kartice i poceli su radit probleme .... :aponis: znaci,jedan dan mi je pisalo da se transakcija obrađuje da bi onda to nestalo i vratilo se na moj racun na BAH.-u tj. isplata nije provedena

 

radi se o bonusu..ali okrenut je i vise od x3 ..svi uvjeti su ispunjeni (ukupni koef. visi od 1.50, kombi oklade...)

 

poslao mail, cekam odg... pa cemo vidit u cemu je problem

 

Za isplatu na kartice većina klada traži preslike dokumenata

Vjerovatno će te tražit i neke dodatne skenirane dokumente poput računa za komunalije, ako im nije dovoljna osobna.

Ja sam imao bizarnu situaciju sa Sportingbetom.Makar sam ja uplatu kod njih napravio moneybookersom.Tako ja na MB krenuo napravit isplatu i stalno su mi novce vraćali na account.JBT za moneybookers sam morao slat dokumente..Koji je onda smisao moneybookersa?

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za isplatu na kartice većina klada traži preslike dokumenata

Vjerovatno će te tražit i neke dodatne skenirane dokumente poput računa za komunalije, ako im nije dovoljna osobna.

Ja sam imao bizarnu situaciju sa Sportingbetom.Makar sam ja uplatu kod njih napravio moneybookersom.Tako ja na MB krenuo napravit isplatu i stalno su mi novce vraćali na account.JBT za moneybookers sam morao slat dokumente..Koji je onda smisao moneybookersa?

 

Kod mene je totalna drugacija situacija sto se tice Bet-at-home kladionice. Od svih kladionica jedini oni nisu mi nikad trazili preslik nekih dokumenata, a uplatu sam vrsio i preko kreditne - Mastercard Banke Intesa i preko Moneybookersa, jedino je bilo problema oko okretanja bonusa i to im je velika mana za razliku od nekih drugih kladionica na kojima mozes u svakom trenutku da vidis jos koliko ti fali da okrenes bonus, a neke cak te i obaveste kad si ispunio uslov za isplatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je totalna drugacija situacija sto se tice Bet-at-home kladionice. Od svih kladionica jedini oni nisu mi nikad trazili preslik nekih dokumenata, a uplatu sam vrsio i preko kreditne - Mastercard Banke Intesa i preko Moneybookersa, jedino je bilo problema oko okretanja bonusa i to im je velika mana za razliku od nekih drugih kladionica na kojima mozes u svakom trenutku da vidis jos koliko ti fali da okrenes bonus, a neke cak te i obaveste kad si ispunio uslov za isplatu.

 

Kladionice stalno uštimavaju pravila, tko će znat što nam iduće kuhaju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sastavljanje listića solidni, ipak kvote lošije nego kod nekih drugih on-line kladionica...

Live klađenje kod njih mogu opisati... jednom jedinom riječju... smeće...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako da ja znam koji kod su oni meni poslala za verifikaciju [proveru racuna to kad uplate 1-2eura] da li ima neka oznaka pa onda taj kod ili? Ja sam citao na njihovom sajtu, da oni prvo uplate nekih 1-2-3eura i da ti im moras poslati na email tacno koliko su ti oni uplatili, tipa 1.26eura ili 2.73eura .. ali ne razumem sad o kakvom kod pricate ? kako da znam koji je to kod?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam probem kod isplate sa bet-at-home , trazi mi kopiju licne karte i kreditne kartice koju nisam u mogucnosti poslati jer rodjak koji mi je uplatio odjavio je karticu i vratio se u Dansku . ne znam sta da radim bez tih kopija mi ne mogu lafo isplatit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam probem kod isplate sa bet-at-home , trazi mi kopiju licne karte i kreditne kartice koju nisam u mogucnosti poslati jer rodjak koji mi je uplatio odjavio je karticu i vratio se u Dansku . ne znam sta da radim bez tih kopija mi ne mogu lafo isplatit

To je tako kada se mućka. Nažalost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam probem kod isplate sa bet-at-home , trazi mi kopiju licne karte i kreditne kartice koju nisam u mogucnosti poslati jer rodjak koji mi je uplatio odjavio je karticu i vratio se u Dansku . ne znam sta da radim bez tih kopija mi ne mogu lafo isplatit

 

skoro nikako nemas sanse da naplatis jedino da probas da im objasnis o cemu je rec a ako nije neka velika suma da se nadas da ce ti mozda uslisiti molbu da zamenis karticu i podatke i to tako ako bi tvoj rodjak u mailu mogao da im potrdi tvoju pricu , jeste tesko i male su sanse ali ne kosta te nisrta da probas jedino sa iskrenom pricom ako uspes da ih ubedis ali pravilima su zasticeni da ne moraju da te isplate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosecna kladionica, ponuda prilicno losa, njihova taktika su veoma primanljivi bonusi nikako nemojte ni najmanje muckati jer i u 50-50 situacijama cete izvuci deblji kraj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...