Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

30.07.2008

Recommended Posts

Aalborg BK v Modrica

pobjeda domaćina

 

1.45 u Premieru P.P.

1.30 Partybets

 

Ovo je value bet,tek sada vidio, očekivao sam 1.15 na Aalborg, barem koliko sam ja uspio upratiti Modriču nemaju šanse danas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neznam kolega niti treba igrati protiv nasih mislim s podrucja balkana ni na nase moje skromno misljenje iznenade kad se najmanje nadas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta kolega a bio je tako fin dobitak

Volim s vremena na vrijeme odigrati kontru public betu, pogotovo ako je dobra kvota )

 

 

Neznam kolega niti treba igrati protiv nasih mislim s podrucja balkana ni na nase moje skromno misljenje iznenade kad se najmanje nadas

Je ali moja prognoza je bar 3:0, nekad se i nemože švercat više, kvaliteta presudi... Aalborg kompaktniji kvalitetniji skuplji uigraniji pripremljeniji

Share this post


Link to post
Share on other sites

#17

 

Modriča je svoje već napravila, eliminiravši albanski Dinamo igrači Mitra Lukića ispunili su cilj. Upravo igra u kojoj se nema što izgubiti mogla bi 'uljarima' sutra donijeti puno toga dobrog.

 

"Idemo rasterećeni u Dansku pokušati napraviti pozitivan rezultat s kojim bi u uzvratu imali kakve takve šanse za napredak dalje. U biti gore idemo dati sve od sebe, pa što bude, bude", kazao je branič Dragan Jolović koji će imati puno posla u obrani.

 

Preneseno sa lokalnog portala jednog....

 

Momci su ispucali svoju sreću... ja sam ovo uzeo 10/10

 

 

a i jutros sam potego jedan...

post-2118-1217422037_thumb.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

..hahaha al smo se raspisali,mislio sam da je neka greška kad sam otorio cafe malo sam ostao PAF, 30.07 u 15 i 45 a već 3 stranice ispisane..hahaha vidim da je statisticar nekako najvise zagrizo...ccc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se javim. Neću da se borim za nagradu, jer i nemam šanse ni vremena. Inače mislio sam da igram na statisticara , ali mnogo mala kvota. (1.15).

 

Srećno svima , a Roberthu sve najlepše i puno pogodaka kako u kladionici tako i uopšteno u životu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

#17

 

 

a i jutros sam potego jedan...

post-2118-1217422037_thumb.gif

UU ovo su najgori parovi t.j. kvote . ja lično ispod 1.50 ne igram , a bila bi šteta pasti na neku kvotu 1.20.

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...