Jump to content
Sign in to follow this  
statisticar

Strategija 30 puta pogoditi zaredom 1.3

Recommended Posts

Dakle, pokušat ću strategiju po kojoj imam za cilj u vremenskom razdoblju od godinu da pogoditi 1.3 tečaj 30 puta. To bi značilo oko 3 puta mjesečno ubost 1.30. Krećem sa 10€ i dobitak naravno prenosim...

 

1.put   stavljam 10 € na 1.3 i dobitak mi je 13 €

 

2.put   stavljam 13 € na 1.3 i dobitak mi je 16.9 €

 

3.put   stavljam 16.9 € i dobitak mi je 22 €

 

i tako 30 puta... dobitak 26190 €

 

Ulozi bi se ovako kretali:

 

Posted Image

 

Vjerovatno ako sve krene dobro za nekih pola godine biti će nervozno kad trebadne uložit preko 800€, teško će biti uplaćivati velike svote i iz psiholoških razloga a i zbog limita ali o tom po tom .... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

 

Ovo bi trebale biti uglavnom single oklade ali nekad i 2-3 para ću staviti i striktno neću biti limitiran 1.3 tečajem, zapravo veći može a manji ne!

 

To će dovesti do situacije da mi nekada tečaj bude preko 1.3 što će automatski značiti veći dobitak nego što je planiran u tablici, pa svakih 10 € koje budu premašivale zacrtane uloge koristit ću za novi isti poduhvat, pa je moguće da paralelno budem više istih strategija vodio...neovisnih jedna od druge što povećava šanse da se jedna strategija privede kraju....

 

Čim nađem dobar 1.3 postavljam :uredu:

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif IDEMO!!!

Edited by statisticar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, pokušat ću strategiju po kojoj imam za cilj u vremenskom razdoblju od godinu da pogoditi 1.3 tečaj 30 puta. To bi značilo oko 3 puta mjesečno ubost 1.30. Krećem sa 10€ i dobitak naravno prenosim...

 

Sve to lijepo i lagano izgleda na papiru.....moj sistem je bio skromniji i na papiru lakši za proći, ali nikad nisam uspio više od 10 puta za redom pogoditi koeficijente od 1.10 do 1.20.......ja sam u planu imao udeseterostručiti ulog; u toku mjeseca trebalo bi pogodit između 15 i 20 parova sa koeficijentom 1.10, 1.15, 1.20.......nekoliko puta sam pokušao ali nije išlo

Tebi želim 26.190 €......

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam si razradio taj sistem za sve koeficjente od 1.1 do 2.0

Kreće se sa 100 Kn a cilj je doći do 10.000 Kn.

Sve što se dobije , ulaže se dalje.

Uzeti su u obzir i manipulativni troškovi pa evo rezultata:

 

Koeficjent 2.0 - treba pogoditi 7 dana za redom

Koeficjent 1.9 - treba pogoditi 8 dana za redom

Koeficjent 1.8 - treba pogoditi 9 dana za redom

Koeficjent 1.7 - treba pogoditi 10 dana za redom

Koeficjent 1.6 - treba pogoditi 11 dana za redom

Koeficjent 1.5 - treba pogoditi 13 dana za redom

Koeficjent 1.4 - treba pogoditi 16 dana za redom

Koeficjent 1.3 - treba pogoditi 22 dana za redom

Koeficjent 1.2 - treba pogoditi 35 dana za redom

Koeficjent 1.1 - treba pogoditi 99 dana za redom

 

Da li je moguće ili ne, prosudite sami.

Na papiru to izgleda dobro, ali u praksi .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koeficjent 1.6 - treba pogoditi 11 dana za redom

Koeficjent 1.5 - treba pogoditi 13 dana za redom

Koeficjent 1.4 - treba pogoditi 16 dana za redom

Koeficjent 1.3 - treba pogoditi 22 dana za redom

Koeficjent 1.2 - treba pogoditi 35 dana za redom

ja mislim kad bi se pogledala povijest natjecanja Expekt lige da je bilo ovakvih nizova....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam cak i ja jednom ( na expektu ) dosao do tog niza ali kada igras za stvarne novce onda to izgleda malo drugacije. Pred kraj niza je pritisak vrlo velik. Imas ( pogotovo za vikend ) desetke parova koji te vuku a onda ih prode 8 a ti odaberes bas onog krivog. Tako se i meni dogodilo kada sam prosle godine zviznuo na Bayernu a dosao sam vec na preko 1.000 Kn.

Sve u svemu, sretno s duplanjem i zelim ti da dignes sto vecu lovu. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_arrow.gif http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_arrow.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih ti predložio da kad dođeš do nekih 2 do 3 tisuće eura, pola staviš u banku, a s polovicom nastviš i ak negdje prije tog tridesetog fulaš taj jedan listić/par onda na sljedeči par staviš onu polovicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogoditi 1.3 30 puta u nizu meni izgleda kao nemoguca misija cak sta vise to mi je u domenu naucne fantastike a tebi sretno...

Edited by Astalavista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogoditi 1.3 30 puta u nizu meni izgleda kao nemoguca misija cak sta vise to mi je u domenu naucne fantastike a tebi sretno...

 

..to se slažem!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam još malo čekati sigurniji par al pošto vidim da ovdje ima pesimista pa ću odmah danas na Barcelonu :nije:

..ma neee di baš na Barcu,pa Sporting je opasan klub,uzmi radje Romu možda...bo!!

 

..uglavnom sretno!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

..ma neee di baš na Barcu,pa Sporting je opasan klub,uzmi radje Romu možda...bo!!

 

..uglavnom sretno!!

..ja nemam šta probavati jučer se vidjelo koliko bi daleko otišo.. :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...