Jump to content
eagle_1313

Baseball - razumjevanje igre

Recommended Posts

Nakon par analiza popamtiš sva imena... San Diego Padres, Arizona Diamondbacks, TB Devil Rays, TOR Blue Jays, SF Giants, CHI Cubs & White Sox, BOS Red Sox, BAL Orioles, MIN Twins, COL Rockies,... I tako dalje :o .

 

 

Znam više klubova iz MLB nego iz HNL http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tuto nije baš da točno tako piše !

 

Prije govori da ako pratiš sve, da paziš kako tko igra, u smislu tko je dobio va

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, moj Kova, ja i ti nikako na zelenu granu. Ja sam malome samo odgovorio na njegovu zadnju rečeneci za 'psa' - 'doga' i ništa više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jel bolje igrat na LHP ili RHP? na livake ili desnjake? Mislim da je bolje na livake?

Lako je to tvrditi,

Share this post


Link to post
Share on other sites

I imam jos jedno pitanje o samom baseballu ka igri, dakle bacac baca lopticu udarac je udara i leti u XY i pocimlju trcat jel tako svak na svoju stranu. Sta ako prvo do

Share this post


Link to post
Share on other sites
I imam jos jedno pitanje o samom baseballu ka igri, dakle bacac baca lopticu udarac je udara i leti u XY i pocimlju trcat jel tako svak na svoju stranu. Sta ako prvo do

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi baš jasno pitanje, ali probaj odgovor naći u Pravilima.

 

Pozdrav

Odlicno ;), znaci samo oni koji napadaju mogu osvojit bod to jest bacac moze osvojit bod a udarac ne moze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno ;), znaci samo oni koji napadaju mogu osvojit bod to jest bacac moze osvojit bod a udarac ne moze?

Točno. Samo momčad koja je u napadu osvaja bodove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jos jedno pitanje http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif , znaci ako igraju 2 momcadi ciji bacaci imaju velik EPH jel bi onda bilo logicno da ce bit puno bodova? E i ovaj AVG kod udaraca, bolje je kad je veci ili ?

To šta pitaš, je u biti, relativna statistička stvar. Moguće je da bude tako, puno bodova.

 

Kod bacača je bitna statistička mjera ERA. Pitcher (bacač) je bolji, kvalitetiniji šta mu je ERA manji broj.

 

Kod udarača je bitna statističla mjera BA. Batter (udarač) je bolji šta mu je BA veći broj.

 

Ovdje mo žeš pogledati sve statističke podatke od 2000. do 2007. za momčadi, udarače, bacače i igrače u polju itd., pa probaj predvidjeti rezulate sljedećih utakmica.

 

Sretno.

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do kraja osnovnog dijela ostala su još samo 14 kola.

Po meni ovo je najbolje vrijeme za igranje MLB-a jer momčadi koje se bore za doigravanje moraju pobje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...