Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

01.05.2006. - Praznik rada

Recommended Posts

ATP ESTORIL - 01.05.2006.

 

Danas započinje ATP turnir u Estorilu (POR). Nagradni fond na turniru za tenisače je 531,250

Share this post


Link to post
Share on other sites

ATP BMW OPEN - 01.05.2006.

 

U Munchenu se pod nazivom BMW Open igra turnir na zemlji čije je nagradni fond 323.250

Share this post


Link to post
Share on other sites

ATP BMW Open - 01.05.2006.

 

 

15:00 - Pashanski, Boris - Greul, Simon

 

Do sada su se susreli svega jednom i to u kvalifikacijama Sydneya gdje je Greul pobjedio 2:0.

Ove godine Pashanskom je ovo osmi turnir na zemlji, dok je Greul pripremajući se za svoj 1. ovogodišnji ATP turnir na zemlji odigrao CH - Chiasso (SUI), gdje je u finalu izgubio od Eschauera.

Iako Pashanski ima daleko više iskustva na ATP turnirima, očito da mu forma nije u usponu već u padu u odnosu na početak godine, jer je na zadnjih pet turnira tri puta ispadao u 1. kolu, a dva puta u drugom. Pored trenutne forme igrača, za ovaj susret je bitno i to da Greul igra pred svojom publikom. Za publiku neće biti zakinut niti Pashanski. Stoga, po momo mišljenju, ovaj susret će odlučivati i trenutna psihička sprema svakog igrača ponaosob, a tu dajem prednost Greulu.

Prognoza za ovaj susret je pobjeda Greula.

 

14:00 - Vliegen, Kristof - Tipšarević, Janko

 

Ova dva igrača me

Share this post


Link to post
Share on other sites
ATP BMW Open - 01.05.2006.

 

 

15:00 - Pashanski, Boris - Greul, Simon

 

Do sada su se susreli svega jednom i to u kvalifikacijama Sydneya gdje je Greul pobjedio 2:0.

Ove godine Pashanskom je ovo osmi turnir na zemlji, dok je Greul pripremajući se za svoj 1. ovogodišnji ATP turnir na zemlji odigrao CH - Chiasso (SUI), gdje je u finalu izgubio od Eschauera.

Iako Pashanski ima daleko više iskustva na ATP turnirima, očito da mu forma nije u usponu već u padu u odnosu na početak godine, jer je na zadnjih pet turnira tri puta ispadao u 1. kolu, a dva puta u drugom. Pored trenutne forme igrača, za ovaj susret je bitno i to da Greul igra pred svojom publikom. Za publiku neće biti zakinut niti Pashanski. Stoga, po momo mišljenju, ovaj susret će odlučivati i trenutna psihička sprema svakog igrača ponaosob, a tu dajem prednost Greulu.

Prognoza za ovaj susret je pobjeda Greula.

 

14:00 - Vliegen, Kristof - Tipšarević, Janko

 

Ova dva igrača me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danasnj moj adut je Simon Igrat cu ga punim ulogom

U potpunosti se sla

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja danas idem na njega punim ulogom!

 

Sretno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajme ljudi !!!

 

Da ja sve čekam kada počne, gledam na atp, a htio sam prespavati početak, da si ne isčupam ovo malo kose što imam na glavi ..

 

Al već počeo čupkati !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...