Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

20.03.2009.

Recommended Posts

Pa naravno da se zna tko je trenutno najjaci u Europi

 

 

1.Barcelona

2.Liverpool

3.Manchester United

4.Chelsea

hahahahaha

 

Znaš ti možda tko je aktualni prvak europe (i Engleske) i trenutno (opet) vodeći u Premiershipu??

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahaha

 

Znaš ti možda tko je aktualni prvak europe (i Engleske) i trenutno (opet) vodeći u Premiershipu??

 

 

A znas li ti tko trenutno pokazuje najbolji i najkvalitetnij nogomet u Europi i ko je u 5 dana Realu i Manchesteru zabio 8 komada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A znas li ti tko trenutno pokazuje najbolji i najkvalitetnij nogomet u Europi i ko je u 5 dana Realu i Manchesteru zabio 8 komada?

hahahahahahahaha

 

Klub se ne sudi na temelju dvije utakmice... a i opće je poznato tko igra najbolji nogomet u europi... :whaat:

Edited by NikolaG

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahahahahaha

 

Klub se ne sudi na temelju dvije utakmice... a i opće je poznato tko igra najbolji nogomet u europi... :whaat:

 

Slazem se s tobom da je opce poznato tko igra najbolji u Europi, ne samo ove, vec i nekoliko prethodnih sezona, samo sto ja mslim da je to Barcelona, a ti da je to Manchester U.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadalje aloooj, mislim da si ovim ''trenutno'' sve rekao... pozzzz

 

Vidimo se za par minuta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadalje aloooj, mislim da si ovim ''trenutno'' sve rekao... pozzzz

 

Vidimo se za par minuta ;)

 

NikolaG ne fantaziraj vec priznaj da sam ja u pravu i sve rijeseno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se s tobom da je opce poznato tko igra najbolji u Europi, ne samo ove, vec i nekoliko prethodnih sezona, samo sto ja mslim da je to Barcelona, a ti da je to Manchester U.

 

A gdje su rezultati te ''najbolje'' Barcine igre??

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gdje su rezultati te ''najbolje'' Barcine igre??

 

Daj odi igrati pikado i pusti me da sa normalnim ljudima uzivam na forumu na kojem ti uopce ne bi smio biti posto si jos uvijek maloljetan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj odi igrati pikado i pusti me da sa normalnim ljudima uzivam na forumu na kojem ti uopce ne bi smio biti posto si jos uvijek maloljetan...

:whaat: Priznaj poraz... pričaš nebuloze..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tottenham Hotspur - Chelsea FC (1:0) 1,80 3,40 3,20 -- jel moze netko pomoć oko ovoga ...kako ide ovaj HANDICAP ? jel mozda ovako : ako tottenham dobije sa 1 golom razlike onda je tip 1 , ako bude 1-0 za chelsea ili 2-1 onda je tip X , a ako bude 2-0 ili 3-1 za chelsea onda je tip 2 !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tottenham Hotspur - Chelsea FC (1:0) 1,80 3,40 3,20 -- jel moze netko pomoć oko ovoga ...kako ide ovaj HANDICAP ? jel mozda ovako : ako tottenham dobije sa 1 golom razlike onda je tip 1 , ako bude 1-0 za chelsea ili 2-1 onda je tip X , a ako bude 2-0 ili 3-1 za chelsea onda je tip 2 !

 

Hendikep na utakmici Tottenham-Chelsea(1:0) ti znaci da na konacni rezultat susreta dodajes 1 gol Totenhamu sto znaci ako tipujes Tottenham-Chelsea(hendikep 1:0) i odigras 1, a utakmica zavrsi neodlucno ili pobijedom Totenhama ti si pogodio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...