Jump to content
Sign in to follow this  
Smuk

20.03.2009. - Petak

Recommended Posts

(24.5) Chris Paul(New Orleans) over @ 1.85 bwin 5/10

 

Paul u zadnjih pet utakmica ima prosjek od 28.8 poena uz sut od 56.86%.U zadnjoj utakmici Paul je Minnesoti ubacio 26 poena uz sut od 47.6%.Tu se vidjelo da ipak igra Hornetsa pretezno zavisi od Paula i da do pobjede mogu samo uz njegovo dobro sutersko vece.West ne blista bas u zadnje vrijeme a Stojakovic je jos uvijke povredjen tako da sve se svodi na Paula koji igra u oldicnoj formi.Protiv Memphisa ove sezone Paul je dva puta igrao i ubacio je 18 i 21 poen.S obzirom na sada formu Paula mislim da ova granica nece predstavljati problem za njega i ocekujem da i veceras je prebaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(20.5) Paul Pierce(Boston) over @ 1.75 bwin 4/10

 

Kako nema Garnetta a i Allan se povredio Pierce i Rondo su postlane udarne snage Bostona.Za veceras moguc je povratak Garnetta ili Allena ali je to jos pod znakom pitanja.Garnett se prilicno dobro osjeca ali Rivers zeli da bude skroz siguran da je on spreman da igra.E sada da se vratimo Piercu.Gledao sam zadnju utakmicu protiv Miami gdje je Pierce bio odlicna u prvoj cetvrtini ali ga onda dve cetvrtine nije bilo da bi na kraju u zadnjoj cetvrtini i produzetku odlicno odigrao i zabiljezio 36 poena uz sut od 60.0%.U zadnjoj cetvrtini je prezueo odgovornost na sebe i na kraju je i donio svojoj ekipi pobjedu u produzetku.Veceras i pored toga sto postoji mogucnost od povratka Garnetta ili Allena mislim da to nece promjeniti puno u igri Pierca.Ne vjerujem da ce Rivers i puno da rizkuje nekog od ova dva igraca i da ce im dati neku veliku minutazu.Pierce je u zadnje dve utakmice ubacio 37 i 36 poena a u mecu protiv San Antonia ove sezone je imao je 19 poena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(23.5) Tony Parker(San Antonio) over @ 1.85 bwin 6/10

 

Tony Parker sigurno je postao vodja tima s obzirom da Ginobilia vec duze vrijeme nema a Duncan je nakon sto se vratio ne bas skroz oporavljen od povrede totalno out.Tako da sada sve je spalo na Parkera.Parker u zadnje cetri utakmice ima prosjek od 26.2 poena uz procenat suta od 50.27%.Protiv Bostona ove sezone nije se bas bio proslavio i ubacio je svega 7 poena.Ipak za veceras je ocekivati sigurno vise od Parkera jer trenutno je u odlicnoj formi.Protivnik nije nimalo lak a i jednima i drugima je pobjeda vazna tako da ocekujem da Parker veceras igra zapazenu ulogu u ovom mecu i mislim da moze preko ove granice.U zadnjem mecu protiv slabasne Minnesote Parker je ubacio 24 poena uz sut od 47.4%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...