Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

Bet-Club nagrađuje aktivnost na forumu

Recommended Posts

Od mjeseca travnja 2009. na svim natjecanjima na Bet-Club forumu nagrade će osvajati samo AKTIVNI članovi.

 

AKTIVNI član je svaki natjecatelj koji na kraju mjeseca uveća početni mjesečni broj postova za minimalno 60 po svakom natjecanju u kojem sudjeluje. U tih 60 postova uračunava se broj postova koje natjecatelj postavi i putem skripte.

 

Na početku mjesečnog natjecanja snimit će se broj postova koje ima natjecatelj i taj će broj biti upisan u tablicu pored natjecatelja. Isto će se učiniti i na kraju mjeseca.

 

Kada natjecatelj sudjeluje na jednom natjecanju tada mora uvećati početni broj postova na kraju mjeseca za minimalno 60 postova i time natjecatelj stječe pravo na nagradu ukoliko je istu osvojio.

 

Kada natjecatelj sudjeluje na dva natjecanja tada mora uvećati početni broj svojih postova za minimalno 90 postova i time natjecatelj stječe pravo na nagradu ukoliko je istu osvojio. U tih 90 postova uračunava se broj postova koje natjecatelj postavi i putem skripte.

 

Kada natjecatelj sudjeluje na tri natjecanja tada mora uvećati početni broj svojih postova za 120 postova i time natjecatelj stječe pravo na nagradu ukoliko je istu osvojio. U tih 120 postova uračunava se broj postova koje natjecatelj postavi i putem skripte.

 

U slučaju da natjecatelj koji je osvojio nagradu nije uvećao početni broj postova, neće dobiti nagradu, već će nagrada biti dodijeljena sljedećem natjecatelju koji udovoljava gore navedenim uvjetima.

 

Na forumu ima dovoljno rubrika gdje svaki od forumaša koji se natječe veoma lako može tijekom njeseca postići potreban broj postova.

 

Dakle, što bi se reklo 'Nema više džabe ni kod stare babe'. Naši forumaši od sljedećeg mjeseca morat će se malo više potruditi nego do sada bi osvojene nagrade sjele na njihov račun.

 

Ukoliko ima nejasnoća, pitajte.

Edited by Tuto
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada natjecatelj sudjeluje na tri natjecanja tada mora uvećati početni broj svojih postova za 120 postova i time natjecatelj stječe pravo na nagradu ukoliko je istu osvojio. U tih 120 postova uračunava se broj postova koje natjecatelj postavi putem skripte.

3 natjecanja, znači 30-tak od expekta + 20-tak od bwin-a i max. 10 od Katalinića, inače ćaćinog mi prijatelja i velikoga golmana Slavena iz Trogira. To je oko 60 a traži se 120 i to preko skripte. Da je nekako drukčije bilo bi razumno. Ovo je nesporazum ili matematička pograška. Molim da se napravi rebalans, uvedu amandmani i ovo pošalje u drugo čitanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 natjecanja, znači 30-tak od expekta + 20-tak od bwin-a i max. 10 od Katalinića, inače ćaćinog mi prijatelja i velikoga golmana Slavena iz Trogira. To je oko 60 a traži se 120 i to preko skripte. Da je nekako drukčije bilo bi razumno. Ovo je nesporazum ili matematička pograška. Molim da se napravi rebalans, uvedu amandmani i ovo pošalje u drugo čitanje.

Da ali si zaboravio ostale rubirike,kao što su Analize utakmica, Klađenje, OFF Topic.

 

Malo sudelovanja u Bet-Club Café sa 4 poruke dnevno i evo ti tu 120 postova!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U tih 120 postova uračunava se broj postova koje natjecatelj postavi putem skripte.

Nema vajde od kafane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema vajde od kafane.

Ma ima kaj ne kužiš osim svih ostalih vrijedi i postavljenje parova pomoću skripte.

 

Sve skupa se gleda!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 natjecanja, znači 30-tak od expekta + 20-tak od bwin-a i max. 10 od Katalinića, inače ćaćinog mi prijatelja i velikoga golmana Slavena iz Trogira. To je oko 60 a traži se 120 i to preko skripte. Da je nekako drukčije bilo bi razumno. Ovo je nesporazum ili matematička pograška. Molim da se napravi rebalans, uvedu amandmani i ovo pošalje u drugo čitanje.

Mislim ivemali da je doslo do nesporazuma jer ovdje pise da se u 120 postova uracunavaju postovi postavljeni putem skripte. Mislim da si ti krivo shvatio, odnosno mislio si da se uracunavaju samo postovi postavljenio putem skripte. Da je pisalo uracunavaju se i postovi postavljeni putem skripte vjerojatno bi ti bilo jasnije, a ovako si meni dao sansu da skupim jos jedan post u 3. mjesecu :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 natjecanja, znači 30-tak od expekta + 20-tak od bwin-a i max. 10 od Katalinića, inače ćaćinog mi prijatelja i velikoga golmana Slavena iz Trogira. To je oko 60 a traži se 120 i to preko skripte. Da je nekako drukčije bilo bi razumno. Ovo je nesporazum ili matematička pograška. Molim da se napravi rebalans, uvedu amandmani i ovo pošalje u drugo čitanje.

Amandman se ne prihvaća. Ne traži se 120 preko skripte.

 

....3 natjecanja, znači 30-tak od expekta + 20-tak od bwin-a i max. 10 od Katalinića ... To je oko 60 .. samo preko skripte. Ostalo je 'bonus' preko raznoraznih rubrika na forumu.

Do čitanja.

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično i logično, ali ona treba preciznije napisat, npr.:

"U tih 120 postova uračunava se broj postova koje natjecatelj postavi i putem skripte."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim ivemali da je doslo do nesporazuma jer ovdje pise da se u 120 postova uracunavaju postovi postavljeni putem skripte. Mislim da si ti krivo shvatio, odnosno mislio si da se uracunavaju samo postovi postavljenio putem skripte. Da je pisalo uracunavaju se i postovi postavljeni putem skripte vjerojatno bi ti bilo jasnije, a ovako si meni dao sansu da skupim jos jedan post u 3. mjesecu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

:crossfingers: ajme kakvoc ce sada spamanja biti..hihihihihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično i logično, ali ona treba preciznije napisat, npr.:

"U tih 120 postova uračunava se broj postova koje natjecatelj postavi i putem skripte."

Prihvaća se da bude jasnije.

 

Zahvaljujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg, ja pišem samo talijance u jednome postu, sad će to morat biti malo rastegnutije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg, ja pišem samo talijance u jednome postu, sad će to morat biti malo rastegnutije.

Sve baciš u nastavke. Kao 'Ratovi zvjezda' :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro je ovo sad ce se malo probuditi i oni koji bas ne vole da pisu .

za nas koji smo skoro svaki dan tu i nije nesto ...

:crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro je ovo sad ce se malo probuditi i oni koji bas ne vole da pisu .

za nas koji smo skoro svaki dan tu i nije nesto ...

:crossfingers:

Postoji mogućnost da najaktivniji članovi budu i nagrađeni, ali o tome više kada bude konkretnijih informacija http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...