Jump to content
Sign in to follow this  
grandmasterchief

05.04.2009. - Nedjelja

Recommended Posts

Danas se igra posljednja utakmica četvrtfinala rukometne Lige Prvaka. U goste Löwenu dolaze Chehovski Medvedi iz Moskve. Utakmica u Moskvi pobjedio je domaćina sa dva gola prednosti 33-31,ali to po meni više odgovara Löwenu nego Medvedima,jer Löwen na svom terenu igra nezaustavljivo i rijetko koji klub kako u Bundesligi tako i u Ligi Prvaka,prođe ispod 7-8 golova razlike.

 

Posebno bih izdvojio zadnju utakmicu u skupini protiv Chamberya kada su ih doslovno razmontirali 40-25. U Bundesligi su trenutno peti,ali sa dvije utakmice manje u odnosu na vodeći Kiel.Doma imaju samo jedan poraz i to od Kiela,najbolje momčadi svijeta.

 

Prošlu utakmicu sam gledao,i moram kazati da je Löwen bio bolja i kvalitetnija momčad,Medvedi su imali lagani vjetar u leđa od sudaca,al ipak najzaslužniji je bio Igropulo koji je pogađao iz svih mogućih situacija i zabio čad 10 golova.

 

Dok su kod Löwena najraspoloženiji bili Jurasik i Sigurdsson sa po 7 pogodaka.

 

Mislim da se danas sprema uraganski početak Löwena nešto kao na utakmici s Chamberyom,već sam rekao da su kod kuće nezaustavljivi,a i svejedno su puno kvalitetnija momčad,te mislim da je hednikep od -4,5 na njih i premalo,te mi se ovo čini kao najsigurniji par danas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...