Jump to content
Sign in to follow this  
bolinjo

14.04.2009.

Recommended Posts

Dobro jutro ekipici i ostalim skupljačima postova! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/49wine.gif

 

Blagdani su prošli i valja se opet uhvatiti u koštac sa natjecanjima i kladionicama. Premda za neke i ovi blagdani nisu prošli bez online zabave. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

..bas gledam jucerasnje rezultate MLB-a..sve moguce tekme su prosle ako se igralo by ona formula...a ja naravno igro NY Metse u glavu.. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutrooo dobro!! Ma već je dan :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro!

 

Sretno u odabiru parova.

 

Kaj mi se jučer dogodilo s MLB-om

 

uplatim prvi listić, a nisam gledao vrijeme početka utakmica, a naravno utakmice mi počele kad sam uplaćivo drugi listić i tak sam popušil 5€. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je jutro već prošlo onda Dan svima http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

 

Ima dosta tenisa ovih dana...

Na prvi pogled danas:

 

Đoković - Hernandez(-5,5) 2 1.85

Robredo - Monaco 1 1.45

Ferrer - Lopez (21,5) 1 1.85

Koryttseva M.-Kutuzova V. 1 1.55

Zvonareva V.-De Los Rios R. (17,5) 1 1.85

 

:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro!

 

Sretno u odabiru parova.

 

Kaj mi se jučer dogodilo s MLB-om

 

uplatim prvi listić, a nisam gledao vrijeme početka utakmica, a naravno utakmice mi počele kad sam uplaćivo drugi listić i tak sam popušil 5€. :blink:

e jebga..bas si maler..ma treba biti totalno skoncetriran kad se to radi..papir i olovka obavezno,jedan dan je jedan moj frend isto tako fulo kombinaciju..i molio boga da mu prodje jedna od pravilne 3 i uspjelo mu je hahaha..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...