Jump to content
Sign in to follow this  
bolinjo

08.05.2009.

Recommended Posts

Karlović bi mogo zaribat vrlo lako danas, a možda čak i Đoković.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan i sretno svima danas u odabiru dobitnih parova... :hysterical:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan i sretno svima danas u odabiru dobitnih parova... :hysterical:

Ah... što više nadodati... :hysterical:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah... što više nadodati... :hysterical:

 

Normalno je da vise nemas sto nadodati kad sam sve rekao, inace cestitke na plasmanu ljubljenog kluba u finale LP-a :hysterical:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalno je da vise nemas sto nadodati kad sam sve rekao, inace cestitke na plasmanu ljubljenog kluba u finale LP-a :hysterical:

Rekao sam ja da ti stalno vrbujes tu na forumu i cekas da te se izravno ili neizravno spomene..i onda hitro ulijeces sa replikom.. :hysterical:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao sam ja da ti stalno vrbujes tu na forumu i cekas da te se izravno ili neizravno spomene..i onda hitro ulijeces sa replikom.. :hysterical:

 

To mi je najvjerojatnije i buduca struka... :hysterical:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalno je da vise nemas sto nadodati kad sam sve rekao, inace cestitke na plasmanu ljubljenog kluba u finale LP-a :hysterical:

:biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toootalno,htio sam ga snimit ali sam se suzdrzao jer mi je bila puna kuca,pa bi rekli gle ga ovaj jos ludji od Cosica... :hysterical:

 

Sad sam ga slusao na youtubeu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao sam ja da ti stalno vrbujes tu na forumu i cekas da te se izravno ili neizravno spomene..i onda hitro ulijeces sa replikom.. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif

To mi je najvjerojatnije i buduca struka... :hysterical:

Političarima i politici i svima onima koji se tak osječaju nema mjesta u kladionicama. :hysterical: Nemojte nike zamjeriti samo skupljam posteve. Nemam nikaj pametnog za reć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Političarima i politici i svima onima koji se tak osječaju nema mjesta u kladionicama. :hysterical: Nemojte nike zamjeriti samo skupljam posteve. Nemam nikaj pametnog za reć.

Ne mislim se baviti politikom vec studirati pravo :hysterical:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...