Jump to content
Sign in to follow this  
tvicenti

14.05.2009.

Recommended Posts

..zar opet prepucavanja o Dinamu i Hajduku..dajte ljudi imam jedan savjet..vi koji navijate za Hajduk pocnite navijati za Zadar ili Sibenik,a dinamovci za recimo Zagreb i Croatiu iz Sesveta(njima ce trebati podrska jer ce se boriti za prvu ligu sljedece godine) http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

Hajdukovac da počne navijati za Šibenik?! Don' think so.. za Zadar ajde al za Šibenik... purgerski grad... hmmm... Not!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!!

 

Gdje je taj IVEMALI???

 

Slovenija ne bude u finalu na euroviziji??

 

Ne znam,da li je on Hrvat ili ne jer u grupi Quartissimo pjeva Hrvatica....i ja mislim,da idu dalje!!

Lijepo igraju i sve veće priliku imaju za finale!!

Ju ću pisati na H2H pa što bude bude....!!

 

Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali moram priznat da je Eurosong ove godine jedan od lošijih po mom mišljenju.Prošle godine bilo puno lijepih cura s dobrim pjesmama i sexy nabojem, a dobila neka tetkica..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam gubiti i hajdukovac sam ali ovo je najprofesionalnija krađa u derbijima zadnjih nekoliko godina, nevjerovatna dvostruka mjerila sudije... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

 

Ja stvarno ne znam od kuda ti to po meni jedina greška koju je sudac napravio je to što nije Hrgoviću dao crveni karton tamo u 80 minuti za povlačenje Kalinića po licu, ali realno gledajući pa ko više vjeruje Kaliniću pa taj čovjek se samo bacaka po terenu, npr. onaj faul Bišćana točno se vidlo da je Kale preskočio nogu Bišćana i da nije bilo kontakta ali se sudila namjera Bišćanu i dobio je zaluženo žuti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja stvarno ne znam od kuda ti to po meni jedina greška koju je sudac napravio je to što nije Hrgoviću dao crveni karton tamo u 80 minuti za povlačenje Kalinića po licu, ali realno gledajući pa ko više vjeruje Kaliniću pa taj čovjek se samo bacaka po terenu, npr. onaj faul Bišćana točno se vidlo da je Kale preskočio nogu Bišćana i da nije bilo kontakta ali se sudila namjera Bišćanu i dobio je zaluženo žuti!

Eto ti...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...