Jump to content
Sign in to follow this  
EXERBET

27.05.2009. - Srijeda

Recommended Posts

17:00. Renova - Sileks No bet

 

Domaćinu bodovi ne trebaju, dok se gost grčevito bori za opstanak. Ako sve bude pošteno onda bi Renova trebala pobediti... No kako ovo nije Engleska, već Makedonija, postoje i druge varijante.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kladionica Germania sport je već blokirala susret Rabotnički-Pobeda. Verovatno oni znaju nešto više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

UEFA Champions League

27 May 20:45

Barcelona v Man Utd

Man Utd @ 3.00 6/10

Man Utd pobjednik @ 2.00 7/10

 

Finale LP...Rim...probat ću u par kratkih rečenica sažeti svoja razmišljanja!

Izostanci:

Barcelona - Daniel Alves (10 utakmica), Eric Abidal (3 utakmice) suspendirani dok Rafael Márquez (9 utakmica, 1 gol) ima problema sa ozljedom.

Man Utd - Darren Fletcher (8 utakmica)

Vjerojatne postave:

 

Barcelona - Valdes (11 utakmica) - Puyol (8 utakmica), Yaya (9 utakmica), Pique (11 utakmica, 1 gol), Sylvinho (6 utakmica, 1 gol) - Xavi (11 utakmica, 2 gola), Busquets (7 utakmica 2 gola), Iniesta (8 utakmica, 1 gol) - Messi (11 utakmica, 8 golova), Eto’o (9 utakmica, 3 gola), Henry (9 utakmica, 5 golova)

 

Man Utd - Van Der Sar (9 utakmica) – O’Shea (11 utakmica, 1 gol), Vidic (8 utakmica, 1 gol), Ferdinand (10 utakmica), Evra (10 utakmica) – Giggs (10 utakmica, 1 gol), Carrick (8 utakmica), Anderson (8 utakmica), Rooney (12 utakmica, 4 gola), Park (8 utakmica, 1 gol) – Ronaldo (11 utakmica, 4 gola)

 

Po meni United kvalitetniji na svi pozicijama od obrane do napada...dok kod barcelone nije isti slučaj dobar napad ali jako loša obrana još kada se uzme u obzir da danas Barca igra bez 3 važna obrambena igrača mislim da su im šanse uvelike umanjene jer čisto sumljam da mogu cijelu utakmicu izdržati da ne naprave neku pogrešku, istina je da će nijanse odlučivati o pobjedniku ali mislim da je MUFC bliži obrani naslova LP.

Tekođer bi pažnju još obratio na klupu jer MUFC definitivno ima bolja riješenja nego Bercelona, dok su Iniesta i Henry bili do zadnjeg dana pod upitnikom dal će igrati tako da je upitno i njihovo fizičko stanje te koliko će uspjeti izdržati na terenu. A ono najvažnije je da Barcelona definitivno nije zaslužila ovo finale tako da mislim da ga onda neće ni osvojiti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

17:00. Milano - Makedonija

 

tip: 1

koef: 2.00

ulog: 5/10

kladionica: Bwin

 

Makedonija je već osvojila titulu i mislim da će opuštena ući u ovaj susret. Milano je albanski klub i biće malo užarenija atmosfera na stadionu. Ne vidim zašto bi igrači Makedonije "ginuli" na terenu. Kada bi bodovi bili neophodni domaćinu, onda bih išao i sa većim ulogom, ovako 5/10. Problem je u tome što nikome ne trebaju bodovi i utakmica može da krene u oba smera.

Milano - Makedonija 2:0 (0:0) http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

17:00. Renova - Sileks No bet

 

Domaćinu bodovi ne trebaju, dok se gost grčevito bori za opstanak. Ako sve bude pošteno onda bi Renova trebala pobediti... No kako ovo nije Engleska, već Makedonija, postoje i druge varijante.

Renova - Sileks 2:2 (1:0)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreda

17:00. Turnovo - Napredok

 

tip: 1

koef: 1.35

ulog: 10/10

kladionica: Bwin

 

Stvar je više nego jasna - Turnovo se bori za opstanak, a Napredok je već ispao iz lige (ima 6 boda manje u odnosu na Pelister na samo dva kola do kraja, plus slabiji međusobni skor). Turnovo je malo selo u blizini Strumice. Možete samo zamisliti kakvi su uslovi za igru tamo. A još ovakva situacija - gostu bodovi ne trebaju. Mislim da će Turnovo pobediti i obezbediti opstanak ovako ili onako, milom ili silom. Na stranu to što je Turnovo kvalitetniji tim, što nema poraza na domaćem terenu do sada, ni protiv jednog Vardara, Makedonije ili Rabotničkog. Ovih 1.35 su poklon po meni.

Turnovo - Napredok 2:0 (1:0) :nije:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif :nije:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utakmice u Skoplju (Vardar-Metalurg i Rabotnicki-Pobeda) su prekinute zbog velikog nevremena. Mozda se prva utakmica i nastavi (nevreme se stišava, a na Gradskom stadionu ima reflektora), dok utakmica između Rabotničkog i Pobede neće moći da se nastavi danas. U Skoplju je već pao mrak, a na stadionu u Čairu nema reflektora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

17:00. Vardar - Metalurg

 

tip: X2

koef: 2.06

ulog: 5/10

kladionica: Bwin

 

Vardaru bodovi ne trebaju, dok se Metalurg grčevito bori za opstanak. Oba kluba su iz Skoplja, nije nemoguće da Vardar malo pomogne Metalurgu. Čak i ako sve bude pošteno, mislim da je motivacija na strani gosta i da nije iznenađenje ako ostanu neporaženi danas.

Vardar-Metalurg 1:0 (1:0) http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/whaat.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utakmica Rabotnički - Pobeda će se doigrati danas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...