Jump to content
Barcelona

H2H - Komentari i pitanja

Recommended Posts

Uz svu korektnost koja je do sada ispoljena sada imam zaista ozbiljnu primedbu. Ovo je 3. ili 4. put da se dešava da mi prosto nestane postavljeni tip u H2H natjecanju. Poslednji put je bilo sinoć i smem se zakleti u sve živo što postoji da je bilo postavljeno jer sam nekoliko puta proveravao zbog vremena postavljanja. U 23:57 postavio sam u grupu D za jučerašnji dan tip:

 

Houston Astros - Colorado Rockies Over 8.5 @1.55 Bet365

 

Sada vidim da mi piše da nisam postavio tip i zaista ga nema. Nije problem u tome da li ću proći dalje, jer to sigurno mogu i bez tog tipa, ali to mi jako smeta. Nije pošteno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ne bi mislilo da na ovo tvoje pitanje nije ogovoreno, ovdje ću postaviti jučerašnju PM korespodenciju.

 

Pozdrav,

ovo se do sada nije nikome nikada dogodili i nije mi jasno kako se tebi dogodilo već nekoliko puta. Kao što ti je Tuto rekao ovlasti za brisanje poruka imamo samo ja i on i nitko drugi to nije mogao izbrisati. Sama pomisao da bi to ja ili on napravili bez razloga je van svake pameti i nema nikakvog smisla. Jednina stvar do koje je moglo doći je da si zabunom kliknuo na gumb "Preview post" koji se nalazi odmah do "Add reply" i onda se poruka prikaže, ali nije poslana.

 

Dobra večer!

Od natjecatelja Barcelona dobio sam poruku koji ti zajedno sa odgovorom koji sam mu poslao prosljeđujem, pa te molim da mu odgovoriš i kopiju odgovora pošalješ meni.

Zahvaljujem i pozdravljam.

Uz svu korektnost koja je do sada ispoljena sada imam zaista ozbiljnu primedbu. Ovo je 3. ili 4. put da se dešava da mi prosto nestane postavljeni tip u H2H natjecanju. Poslednji put je bilo sinoć i smem se zakleti u sve živo što postoji da je bilo postavljeno jer sam nekoliko puta proveravao zbog vremena postavljanja. U 23:57 postavio sam u grupu D za jučerašnji dan tip:

Houston Astros - Colorado Rockies Over 8.5 @1.55 Bet365

Sada vidim da mi piše da nisam postavio tip i zaista ga nema. Nije problem u tome da li ću proći dalje, jer to sigurno mogu i bez tog tipa, ali to mi jako smeta. Nije pošteno.

Dobra večer!

Da je par postavljen bio bi na forumu. Nitko ne može brisati postove na forumu osim mene i Dwiza. Ja postove na natjecanju ne brišem. Jedini je dakle ostao Dwiz, pa izvoli njemu iznijeti primjedbu, jer si jedini, koji se nažalost osjeća oštećenim.

Uostalom, ovu tvoju poruku ću proslijediti Dwizu, pa neka on vidi, ako može, šta se događa sa tvojim postovima.

Uz svo dužno poštovanje prema tebi, ova me tvoja poruka povrijedila.

Lijep pozdrav i sretno.

Dobra večer!

Budući nitko osim Dwiza i mene  ne može brisati postove, smatram se prozvanim za nestanak tvog posta. Za mene su svi natjecatelji isti. Ne dijelim ih ni po čemu. Razlog koji te izbacio iz ravnoteže saznat ćeš kada ti Dwiz odgovori, ukoliko ga on bude znao, a šta se mene tiče ja ću ti bodove priznati i upisati. Hoćeš li ili nećeš nastaviti daljnje natjecanje sam ćeš odlučiti ili si već odlučio, bez obzira na sve.

Lijep pozdrav.

Nema potrebe za tim. Sada ispada da sam ja nešto na silu postigao. Lepo sam rekao da ovo ne radim zbog bodova, i bez ta dva boda ja bih svejedno prošao dalje. Stvar je u tome da se nešto dešava, šta ja ne znam. U to da je taj post bio noćas forumu siguran sam kao što sam siguran da je danas četvrtak. Te bodove neću i nije u redu samo ih tako upisati jer šta o tome da misle ostali takmičari u grupi? Kako njima dokazati? Zato, ja se lepo povlačim ovaj mesec i sve OK. Sretno!

Epilog svega je, nažalost, odustajanje Barcelone od ovomjesešnog natjecanja u H2H.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...