Jump to content
chvrka

Lozinke, Šifre

Recommended Posts

vec sam trazio prepodne to, al forum im trazi 25 posta da mogu da vidim pass i + je na poljskom ali google translate mi preveo to za 25 posta :nije:

to sam i ja skuzio, al et mislio sam da imas 25 postova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sam i ja skuzio, al et mislio sam da imas 25 postova...

ne nov sam na expektu, zato neam 25 postova kod polka i ceha :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne nov sam na expektu, zato neam 25 postova kod polka i ceha :nije:

A,šta ti si regan na sve te forume pa otale skupljas pass-ove? Ako je tako svaka cast onda ak ti se da to... Inace, de mi reci jel ovi na full tiltu imaju kakve freerolove, skinio sam FT jucer i nenadem nista pametno za sada....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A,šta ti si regan na sve te forume pa otale skupljas pass-ove? Ako je tako svaka cast onda ak ti se da to... Inace, de mi reci jel ovi na full tiltu imaju kakve freerolove, skinio sam FT jucer i nenadem nista pametno za sada....

Ne ne regam se na sve te forume. Za Full tilt danas slabo ima info-a. Ima jedan ruski forum voronez cini mi se se zove, taj je s pasovima bio pun pre neki mesec.

 

Evo probaj ovaj ako nije poceo ili je zavrsen

 

FTP ID: 110390647

07.10.2009

pass:6dt64h3m

Share this post


Link to post
Share on other sites

A,šta ti si regan na sve te forume pa otale skupljas pass-ove? Ako je tako svaka cast onda ak ti se da to... Inace, de mi reci jel ovi na full tiltu imaju kakve freerolove, skinio sam FT jucer i nenadem nista pametno za sada....

 

da si pretrazivao malo pre nego sto si skinuo naiso bi na sajt koji daje 100$ na fulltilt samo za nove korisnike,nebi bilo potrebe za freeroll turnire http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to s bonusima mi je glupo, bar meni...da okrenes pare 30 puta pa da mozes da ih uzmes i slicno... Pre neko vreme sam kao dobio u nekom kazino no deposit bonus i kao zaradio 300 eura, ALI pod uslovom da uplatim 50 eura i da te 300 svrtim 50 puta...ma nemoj http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to s bonusima mi je glupo, bar meni...da okrenes pare 30 puta pa da mozes da ih uzmes i slicno... Pre neko vreme sam kao dobio u nekom kazino no deposit bonus i kao zaradio 300 eura, ALI pod uslovom da uplatim 50 eura i da te 300 svrtim 50 puta...ma nemoj http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif ))))

50 u kesu a 50 kad sakupis odredjen broj poena,pare dizes kad oces nije to isto kao na tim bonusima za kazino sajtove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si se vec registrirao na FTP moze i da nema bonusa jer si vec registriran. Hm cash igra na expektu kakva je, sad sam poceo da igram.

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj pošalji i meni Bunka! To sa fultiltom !

 

što se cash-a na expektu tiče, okej je, dok ti idu karte igraj cijeli dan jer ćeš zaradit a kad gubis ruke sa AK, AQ, AA, KK bježi od njega ko od samog vraga!!!!

Inače, probaj igrat multitable, ono 2$ buyin, oko 130 igrača bude i pristojna zarada ako dodjes na final table. Samo punio strpljenja i sreće, te slobodnog vremena http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

igrao sam cash na 10-15 stranica i po mom iskustvu cash na Expektu je uvjerljivo najgori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...