Jump to content
chvrka

Lozinke, Šifre

Recommended Posts

Predlažem da imamo jednu temu za lozinke za freeroll turnire tako da bude preglednije, da ne otvaramo novi topic za svaki pass.

Usput, za one koji nisu iskoristili besplatnih $50 za online poker predlažem da odu na OVU STRANICU,

- riješe kviz (za to je potrebno pročitati članak koji mu prethodi da bi znali odgovore ili se mogu poslužiti googleom)

- registriraju se na poker sobu po izboru (potrebno se registrirati pravim podatcima jer je moguće da će tražiti sliku nekog dokumenta sa slikom na kojem se vidi datum rođenja da potvrde da se radi o stvarnoj punoljetnoj osobi)

i kroz 24 h dobit će besplatnih 50 dolara za igru na sobi koju odaberu.

Isplata je moguća nakon što se odigra određeni broj partija pokera (turnira ili dovoljan broj ruku na cash game).

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlažem da imamo jednu temu za lozinke tako da bude preglednije, da ne otvaramo novi topic za svaki pass.

 

Usput, imam zaporku za SPT (Slovak Poker Tour 2009.) $200 Rebuy $2 na expektu 19/07/19h.

 

Lozinka je: SPT29

Slažen se s time da imamo jednu temu za passove!

Bravo za pass http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif , ja možda sutra riješin pass za Unibet CZ/SK POKERmania, nastojat ću... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/13cheers.gif

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlažem da imamo jednu temu za lozinke tako da bude preglednije, da ne otvaramo novi topic za svaki pass.

 

Usput, imam zaporku za SPT (Slovak Poker Tour 2009.) $200 Rebuy $2 na expektu 19/07/19h.

 

Lozinka je: SPT29

Ne radi taj password ili???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi bila namjera "namamit vas". Koja bi uopće bila svrha toga?!

Do lozinke sam došao prije početka registracija tako da ju nisam bio stigao provjerit i nije mi se bilo dalo čekat sinoć da počnu registracije.

Ne znam treba li bit regan na expekt preko njihovog linka da bi ti palio pass (ako je tako onda je to sr...) ili je nešto treće. Provjerit ću. Isprika ekipi.

 

Posted Image

Edited by chvrka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi bila namjera "namamit vas". Koja bi uopće bila svrha toga?!

Do lozinke sam došao prije početka registracija tako da ju nisam bio stigao provjerit i nije mi se bilo dalo čekat sinoć da počnu registracije.

Ne znam treba li bit regan na expekt preko njihovog linka da bi ti palio pass (ako je tako onda je to sr...) ili je nešto treće. Provjerit ću. Isprika ekipi.

Ako je tako onda se ispričavam http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/57bye.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini se da je Luza u pravu, piše im na stranici da je turnir postavljen za igrače iz Slovačke. To opet ne mora značit da je ograničen IP rangeom. Provjerit ću kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlažem da imamo jednu temu za lozinke tako da bude preglednije, da ne otvaramo novi topic za svaki pass.

 

Usput, imam zaporku za SPT (Slovak Poker Tour 2009.) $200 Rebuy $2 na expektu 19/07/19h.

 

Lozinka je: SPT29

pravi pass je julo3, ali isto se nemoze regat jer ocito ima neka fora, valjda da se mora biti regan na expekt preko njihovog nekog linka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...