Jump to content
Sign in to follow this  
crofishman

01.08.2009.

Recommended Posts

ovaj man city ako danas ne dobije ovu prijateljsku bice stvarno prava sramota

 

mislim da su od 5 prijateljskih samo jednu dobili i dali 2 gola

Share this post


Link to post
Share on other sites

barnsley - man city 1:0 sramota

 

da mi je samo znati kakvu su prevaru oni arapi uradili sa onolikim ulaganjem para u ovo smece od kluba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas pocinje BiH Premijer liga jeste da je pocela ali moja prognoza 6x1 tj 6 pobjeda domacina u utakmicama koje su pocele u 17,30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas pocinje BiH Premijer liga jeste da je pocela ali moja prognoza 6x1 tj 6 pobjeda domacina u utakmicama koje su pocele u 17,30

ne znam sta da ti kazem...prosla sezona je se malo zakoplikovala sto se keceva tice...malo je vise nego prije bilo iznenadenja kao sto su x ili eventualno u krajnjoj mjeri 2

 

nesto mi se cini da bi ova sezona mogla biti i rutavija...barem mislim da od 8 utakmica ce svako kolo 2-3 biti x2

 

mislim to je cisto moje misljenje...moglo bi se desiti da away tablica se pocne malo vise popunjavati

Share this post


Link to post
Share on other sites

adisbega dal slucajno ne znas sastav Mancester City-ja?

ma ne znam ali to vjeruj mi za takvu ekipu nije ni bitno

 

kako ce uigrati nove igrace za sezonu ako ne u prijateljskim

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam sta da ti kazem...prosla sezona je se malo zakoplikovala sto se keceva tice...malo je vise nego prije bilo iznenadenja kao sto su x ili eventualno u krajnjoj mjeri 2

 

nesto mi se cini da bi ova sezona mogla biti i rutavija...barem mislim da od 8 utakmica ce svako kolo 2-3 biti x2

 

mislim to je cisto moje misljenje...moglo bi se desiti da away tablica se pocne malo vise popunjavati

adise , s obzirom da sam vidio da si zi zenice, sta ocekujes u utakmici laktasi - borac kad sudi Dominikovic(osim borceve pobjede...ovdje sam napravio previd laktasi borac jer je dominikovic 1kroz 1 borcev i jos nekoliko klubova kao orasje zrinjski siroki tu bi mogla da se trazi 2 , od utakmice leotar rudar kad sudi paradzik .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

adise , s obzirom da sam vidio da si zi zenice, sta ocekujes u utakmici laktasi - borac kad sudi Dominikovic(osim borceve pobjede...ovdje sam napravio previd laktasi borac jer je dominikovic 1kroz 1 borcev i jos nekoliko klubova kao orasje zrinjski siroki tu bi mogla da se trazi 2 , od utakmice leotar rudar kad sudi paradzik .....

pravo da ti kazem ja ti ovu ligu ne pratim nikako to je za mene dno dna...

a sto se ticem laktasa njih uvijek izbjegavam...dodik je otamo...ako kojim slucajno on dadne kakav komentar ili svoju zelju za ishod utakmice to bi moglo i da se ostvari...

 

ma jebes ligu gdje za gajbu piva mozes kupit rezultat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nesmije dodik tu mijesati prste ipak mu je radno mjesto u banja luci cekace neke druge klubove

ma da hoce mijesao bi...ali kao sto svi znamo njegova je kosarka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...