Jump to content
Sign in to follow this  
Sector

06.08.2009.

Recommended Posts

Niko od hrvatski klubova ovaj tjedan neće proći, Rijeka i Dinamo su već ispali, Slaven teško, možda a Hajduk će se usrat, primit gol i na kraju ispast.

....

Dinamo od sinoć bi svima vama koji mislite išta uplaćivat na Hajduka trebao bit dobra opomena. Ovamo je stvar još gora, Kerum gubi živce, Gabrić se hitno prodaje Trabzonsporu, odustaje od svojih novaca samo da pokupi tunju, atmosfera općenito nije dobra (http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajduk/tab...42/Default.aspx). Osrednja Žilina je bolja ekipa, pametni će preskočit, hrabriji dvojku u sistem.

...

Sve sam pogodija, nadam se da je netko pratio, ja iman za registraciju i jebe mi se, zahvaljujem se polančecima, mamićima, buljanima i ostalome nenabrojivome smeću. U tri utakmice gola nisu dali.

 

"Niš' se vi gosn Bračun nemojte sekirat. Dat će tatec Ćiro bod v Zagreb."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budimo realni ali i Dinama i Hajduka je zeznula ISTA stvar a to su treneri, oba dva mulca su išla igrati zatvoreno, a tako se danas NE igra MODERNI nogomet!!!

 

Pa evo malo su se školovali!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nakon gledanja ovakvog zatupljujućeg nogometa 75 minuta, pa onda još prime gol, pa onda čekaš hoće li doć do produžetaka.isto s dinamom, nakon gledanja lošeg nogometa obuzme me malaksavost i imam feeling ko da mi je pas crko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boze kakve mi ekipe imamo, pa ovo bi ja sve u polje da zemlju kopaju. A tek ovi nasi treneri, ovaj Kalinic bi mi odmah nakon tekme otkaz dobio. On po ure prije kraja tekme vadi jedinog napadaca, nebi da ima 3 gola prednosti http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_cool.gif

ma i na gradiliste pa nek tamo zarade pare koje su vec primili...pa ako ostane sta vremena neka odigraju koji mec...samo mi nije jasno kako dobijaju one pare za transfere...neki milioni i te gluposti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budimo realni ali i Dinama i Hajduka je zeznula ISTA stvar a to su treneri, oba dva mulca su išla igrati zatvoreno, a tako se danas NE igra MODERNI nogomet!!!

 

Pa evo malo su se školovali!!!

Evo i odmaj osvanuo naslov na Indexu onoga što smi svi svjedočili!!!

 

 

Doviđenja Europo: Kukavičkim pristupom Hajduk se oprostio od euro-snova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opa ima života ovdje u kafani..top tema hrvatski nogometni neuspjesi.. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_cool.gif

A šta kada smo svi nervozni i živčani na ovakav pristup nogometu, čovječe pa navijači se više danas umorili navijajući i skakuči po tribinama (i još su morali platiti za to skakanje), a ovi mulci dobivaju lovu da se vuku po terenu.

 

Onaj Skoko mi je danas najviše živaca pojeo, pa ako ne možeš reci ući će neko ko može trčati, lik od 60 minute nije NITI JEDNOM potrčao prema lopti!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta kada smo svi nervozni i živčani na ovakav pristup nogometu, čovječe pa navijači se više danas umorili navijajući i skakuči po tribinama (i još su morali platiti za to skakanje), a ovi mulci dobivaju lovu da se vuku po terenu.

 

Onaj Skoko mi je danas najviše živaca pojeo, pa ako ne možeš reci ući će neko ko može trčati, lik od 60 minute nije NITI JEDNOM potrčao prema lopti!!!

..ma sve mi je jasno,zato sam veceras umjesto gledanja tog antinogometa odabrao šetnju Rovinjom! http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budimo realni ali i Dinama i Hajduka je zeznula ISTA stvar a to su treneri, oba dva mulca su išla igrati zatvoreno, a tako se danas NE igra MODERNI nogomet!!!

Ma koji treneri, pa to su seljačke radne zadruge, pa vidi onoga Rubila, Skoku Andrića, ona dva majmuna u obrani, jedini igrač koji daje znakove života izlazi vani, ulazi napadač koji je kvaliteta za Omladinca iz Vranjica...

Kerume čisti sve !!!

 

Iman jedan listić od 700 kuna sa jedinicom na Fluminense i uopće mi se neda pokrivat, muka mi je i boli me glava od ovih debila, na koga san ja potrošija 3 ure.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...