Jump to content
Sign in to follow this  
roberth

01.09.2009

Recommended Posts

eduardu 2 utakmice kazne pod uefinim grbom :uredu:

Ma to je sranje sve...on je simurirao sudac je popusio i gotovo...kakve gluposti sad i kazna....a sta da je bio faul i da sudac nije sudio nista?? zanima me dal bi se onda nesto promijenilo, dal bi sudac bio kaznjen, dal bi se ista promijenilo osim toga sto bi svi znali da je bio faul. Tako i sad treba bit, on je simulirao svi to sad znaju i gotovo.

Kad mu je onaj supak nogu slomio dobio je koliko 2 ili 3 utakmice a on za simuliranje dobio 2...ma nek jedu govna.

Za svakog igrača/čovjeka druga pravila vrijede a i nije prvi igrač koji se simulirao zašto drugi nisu kažnjeni??

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je sranje sve...on je simurirao sudac je popusio i gotovo...kakve gluposti sad i kazna....a sta da je bio faul i da sudac nije sudio nista?? zanima me dal bi se onda nesto promijenilo, dal bi sudac bio kaznjen, dal bi se ista promijenilo osim toga sto bi svi znali da je bio faul. Tako i sad treba bit, on je simulirao svi to sad znaju i gotovo.

Kad mu je onaj supak nogu slomio dobio je koliko 2 ili 3 utakmice a on za simuliranje dobio 2...ma nek jedu govna.

Za svakog igrača/čovjeka druga pravila vrijede a i nije prvi igrač koji se simulirao zašto drugi nisu kažnjeni??

:uredu:

Slažem se.Napravili su oko toga zbrku veću od one s Natashom Kampusch i epizodi s podrumom.

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

baš odgledah Kiel i Hamburg 28:35

dobra tekma ...Duvnjak igra svi 60 minuta Vori samo u napadu mislm da su po

tri gola su dali oba, Lacković jedan al kad je da gol počela je da svira košulja plava od Novi

Fosila....Bitter golam HSVa na nivou Omeyera la je rezervni golman HSV Sandstorm se pokaza obranija je

četri penala zarednom

kod Kiela Narcise još nije uigran jedino je Ilić drža rezultat neko vrime poslije su se lagano raspali

iako obima ekipama fale ozljeđeni igrači biće to dobra sezona a još su tu Lemgo, Gummersbach, Rein Neckar Lowen, Flensburg a sve se more gledat na DSFu ko voli vrhunski rukomet guštat će!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene srušio Bristol.Igrali danas protiv Hereforda, jedne od najlošijih momčadi koje sam ikada imao prilike gledat.Uvijek kad bih igrao protiv njih, dobio bih.Nadao sam se bar golu Bristola jer rijetko kad se ukaže prilika da se igra protiv rupe kakav je Hereford.Ali jbg, iznenađenja se dešavaju , pa je i ovdje ostalo 0:0. http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

 

 

 

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem i ja na spavanje...danas nema pokra!!

 

A sutra igram na pokerstarsu kvalifikacije za slovensko reprezentanciju u pokru!!!

 

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

eduardu 2 utakmice kazne pod uefinim grbom :uredu:

Bez komentara... nevjerojatno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...