Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

28.09.2009.

Recommended Posts

Pala neka magluština, ćuti se jesen.

 

Un anno non e un secolooo

Tornerooo

Com'eee dificile, restare senza teeee

Seeeiiii, sei la vita miaaaa

Quanta nostalgiaaaa

Senza teeee....(

)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta danas igrati?

Omonija Nikozija.

 

Ako koga zanima kako skinit clip sa Youtube-a, ima stranicu http://keepvid.com/ , odabere se format, npr. .flv. Kad se to skine .flv se preimenuje u .fla i može se gledat u npr. Win. Media Player i dalje manipulirat sa zapisom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omonija Nikozija.

 

Ako koga zanima kako skinit clip sa Youtube-a, ima stranicu http://keepvid.com/ , odabere se format, npr. .flv. Kad se to skine .flv se preimenuje u .fla i može se gledat u npr. Win. Media Player i dalje manipulirat sa zapisom.

Ja koristim u te svrhe VDownloader

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo slušam Macu Maradonu na radiju. Priča o ovome satiru šta je u Zagrebu zlostavlja onu nogometašicu. Poziva ih je jednu po jednu na razgovor a ova nesretnica šta je bila zadnja je upalila mobitel pa su to snimili.

-"Sad te neću j...t, samo ćeš mi pušit!"

Satir-funcioner je u prdekani dok ga partija ne izvadi.

 

Hvali Maca Štimca, kaže da je Mlinarić smršavija i da u Italiji navija za Milan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušan jutros na radio o nastupu odbojkašica na prvenstvu nečega. Pa se žale na savez, pa da nisu imali pripreme, pa da nemaju autobus. Jedan marginalni, nekomercijalni sport a traže uvjete kao profesionalci. Umjesto da odu na natjecanje kao na ekskurziju, lagano se provesele, napiju, izbalaju, naprave šoping i vrate se doma.

Prema onome što je izašlo na internetu ( narodnjaci ) one su se i došle zaje...

Tako su i prošle na EP. Ispale su u 1. krugu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad onaj jadnik skače na nogometašice, na kakvim su tek iskušenjima ovi u odbojci. Sad bi trebalo stavit neku sliku ali nepratim to pa ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je moj 120 post ovog meseca. Čime sam ostvario uslov za dobijanje nagrada na takmičenjima. Još samo i da osvojim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je moj 120 post ovog meseca. Čime sam ostvario uslov za dobijanje nagrada na takmičenjima. Još samo i da osvojim.

Ja sam nažalost bliže ispunjavanju broja postova nego osvajanju nagrade :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...