Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

02.10.2009.

Recommended Posts

dobar jutro vako kasno razlog je

 

Boston v Washington 1 -4 Ovečkin nikad bolji Washington gazi nakon prve tekme imam solidan fix :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar jutro vako kasno razlog je

 

Boston v Washington 1 -4 Ovečkin nikad bolji Washington gazi nakon prve tekme imam solidan fix :blink:

 

Oveckin bruka igrac, predobar :uredu: Ja cekam da malo odmakne sezona, pogledam koji NHL na tv-u, nadam se da ce ga biti na sport klubu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif , i onda mogu da krenem sa tipovima, prosle sezone mi je islo dobro http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

Moja omiljena ekipa su Pitsburg Pingvini, a gotivim jos i kapitalse, Boston bruinsi su bili recimo isplativi za kladjenje po kvoti od oko 1,75 odprilike je bilo na njih, gde obicno umeju i po 6,7 da vezu uzastopnih pobeda i tako.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oveckin bruka igrac, predobar :blink: Ja cekam da malo odmakne sezona, pogledam koji NHL na tv-u, nadam se da ce ga biti na sport klubu http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif , i onda mogu da krenem sa tipovima, prosle sezone mi je islo dobro :uredu:

 

Moja omiljena ekipa su Pitsburg Pingvini, a gotivim jos i kapitalse, Boston bruinsi su bili recimo isplativi za kladjenje po kvoti od oko 1,75 odprilike je bilo na njih, gde obicno umeju i po 6,7 da vezu uzastopnih pobeda i tako.....

Ako neće biti na sportklubu bit će na ESPN-u!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan dobri ljudi. Nek vam je sa srećom danas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da kažem svaka čast Euro. I za nagradu koju je dobio na Unibetu, a još više za onaj gest odustajanja od nagrada za H2H,

 

Svaka ti dala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve čestitke dobitnicima nagrada u Unibet ligi, podijeljeni su lijepi iznosi :blink:

Istina,čak je i kralj ušićario nešto sa svoj đep!! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo daj molim vas vidite ovo kladio sam se na drugu set loptu i bila je druga set lopta a oni su mi napisali da je bila prva set lopta i evo njihovog odgovora umro sam od smijeha!

 

 

"Nakon razgovora s nadležnom osobom za zaprimanje oklada (bookie) moramo Vas nažalost obavijestiti da je reklamirana oklada Korean Air - Samsung Life (Match 5), Koliko će set lopti trebati pobjednik 3. seta za osvajanje seta?, od dana 28.9.2009., s brojem kladioničkog listića 1R3CUUTB5Z, ispravno vrednovana i da ste nažalost izgubili okladu.

 

Pobjednik seta, Samsung Life, je od rezultata 11:10 postigao rezultat 12:10, za koji mu je bila potrebna samo jedna set lopta.

 

Ako imate neki drugi izvor informacija kojim možete dokazati da ste u pravu, dostavite nam ga i mi ćemo ga provjeriti."

 

Nekako mi nije jasno di je rezultat 10-9! Ako tu nije bila prva set lopta onda stvarno ne znam!

 

Riječ je o stolnom tenisu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...