Jump to content
Sign in to follow this  
Bunka

Freeroll 1000 eura svaki dan

Recommended Posts

24hpoker.com

 

start: 19.01

prize: 1000 eur freeroll

datе: everyday

no pass

Normalna progresija blinda, na 10 minuta

Obicno ima oko 4000-5000 igraca al za 25-30 minuta ostanu oko 1000 i tad pocinje normalna poker igra, vidite dole imam jedan savet i shvaticete zasto ispadne toliki broj igraca za 25-30 minuta. Prvih 154 igraca dobija deo od nagradnog fonda. Re-Buy je 1 eur 1500 cipa, Add-on 5000 cipa 2 eura za vreme pauze, a statrujete sa 1500 cipa

 

Start: 17.00

Date: Everyday

fond: 200 eur freeroll

no pass

Brz turnir za igru, blind ide gore na svakih 5 minuta

 

Start: 14.00

Date: everyday

Prize: 100 eur freeroll

Brz turnir za igru, blind ide gore na svakih 5 minuta

 

Svaki utorak umesto freeroll od 1000 eura igra se freeroll od 5000 eura. :tzare: sve je isto koi za freeroll od 1000 eura samo sad fond je 5000 eura.

 

SAVET: Na 24hpoker igraju najvise finci i poneki svedjanin, i mogu samo da vam kazem da su finci totalni idioti za poker, bar na ovaj sajt(ali ovo o poker idiotizmu ne vazi za svedjane). Od 10 ruka oni igraju preflop igru na 11 ruka, takoreci limpaju non stop http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif ... a na 9 od tih 10 blefiraju. Totalni kreteni i za cash igru i za freeroll i za buy in turnire. Znaci ako igrate poker kao sto treba da se igra bez problema moze da se udje u zadnjih 300-400, normalno i malo srece treba http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

Primer za glupog finca. VIP Turnir 25000 eura freeroll (pre oko 3 meseca, ulaz na vakav turnir na 24hpoker samo ako imate dovoljno VIP poena, a VIP bodovi se dobijaju kad igrate na cash stolovima)

 

Oko 300 igraca su u igri...

JA: AK pik na D pozicija

Finac: 10 8 srce

 

Finac placa blind, ja rejsam blind X 3, on prati...

FLOP: 2 Q 7 nema ni pik ni srce

 

Finac cekira, ja ulozim u visini pota, finac placa... TURN 5...Finac cekira opet, ja opet ulazem on prati...RIVER 9 i finac ide all in...i ja pratim! Tako igraju finci, tako da sa high kartom mozes da ih "ubijes". Osvojio sam nekig 350 eura tada :uredu:

 

 

Znaci link za registraciju je 24hpoker.com

 

Edit: Nema vise 1000 eura, sad je freeroll od 500 eura u isto vreme.

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekad sam ja tu bio prvi na 1000 freeroll i sam neznam kako

al pokerihuone 24hpoker i Noiq poker to je sve jedno isto sranje gde finci igraju bingo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al imaju srece cesto zato pazljivo na njihove all in, samo ih cekas na jake karte. :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da su promenili to, dva meseca je bio taj od 5000 do danas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...