Jump to content
Sign in to follow this  
adisbega

26.10.2009.

Recommended Posts

Dobar dan...jel ima neko broj onog Troickog? Da ga pitam zasto je bas danas resio da gubi mec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle male pauze, eto mene opet.

 

Dobar dan dobri ljudi. Nek vam je sa srećom danas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar nista jos od nagrada, jel nisu jos upacene!!!!

izgleda "secesija" i kladione uhvatila pa ne uplacuju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto na bwin ne pusta me da gledam mec? Ima ga na listi levo al ne otvara mi video

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna sličica iz života Matea Beusana za dobar dan.

90 i neke igraju Vukovar-Hajduk, Hajduku ne tribaju bodovi a ovima treba za opstanak. Utakmica namještena, sudac krade, svi sve znaju, publika se smije. Na TV za jednu situaciju pitaju Beusana, ovaj odgovara: "Sudac je postupio van pravila igre ali je postupio pametno."

 

Sličica druga nas vodi u rane 90-te kad su se delegirali suci za 1. ligu. Famozni dr. Matutinović uhvati jednoga daltonistu na one kartončiće sa brojevima koji se gledaju na liječničkome za vozački ili vojsku. Pita ga da kako on uopće može sudit, ovaj kaže da se snalazi crno-bijelo, Matutinović kaže da može sudit samo gol-obučen, nikako drugačije. I, naravno, završi on na listi za 1. ligu, valjda po zadatku.

 

Pitanje moje: Ima li veze Interovih 4-3 protiv Zadra i 5-2 protiv S.Belupa u ovaj i prošli petak sa gornjim sličicama? Zanimljivi su ovi golovi u Koprivnici, zadnja 3 od 86. minute pa nadalje, sviraju se penali, igrači se miču, golmani plešu na crti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan zanimljiv info za danas:

Italija ( 17 godina ) danas igra 2 utakmice.

Kvalifikacije za EP Italija - Grčka

SP : Alžir - Italija

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...