Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

28.10.2009. - Bet-Club Freeroll by Bwin

Recommended Posts

molim lozinku za vecerasnji poker

procitaj temu od prvog posta.

 

evo,ja sam se registrirao i skinuo poker preko ovog zadnjeg linka sto je stavljen,pokusao se prijaviti na turnir i veli mi da nemam ticket.

Share this post


Link to post
Share on other sites

procitaj temu od prvog posta.

 

evo,ja sam se registrirao i skinuo poker preko ovog zadnjeg linka sto je stavljen,pokusao se prijaviti na turnir i veli mi da nemam ticket.

 

a ja jos uvijek nemogu da nadjem turnir :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja jos uvijek nemogu da nadjem turnir :uredu:

pod posebni mora biti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

madeintrn,stvarno cudno,nemogu ti pomoci.nemogu ni sebi pomoci,pisao sam krelcima na bwin support,samo govore da se obratim bet-clubu da mi oni daju ticket,i tako u 3 emaila

Share this post


Link to post
Share on other sites

madeintrn,stvarno cudno,nemogu ti pomoci.nemogu ni sebi pomoci,pisao sam krelcima na bwin support,samo govore da se obratim bet-clubu da mi oni daju ticket,i tako u 3 emaila

Ne moze ti bet-club dati tiket....bet-club moze samo poslati listu BWIN-u s userima kojima odobrava tikete i da nakon toga BWIN da tiket i to ako BWIN zeli to da uradi.

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze ti bet-club dati tiket....bet-club moze samo poslati listu BWIN-u s userima kojima odobrava tikete i da nakon toga BWIN da tiket.

e vidis,reci ti to krelcima u bwinu,ja sam im rekao pa mi vise ni ne odgovaraju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze ti bet-club dati tiket....bet-club moze samo poslati listu BWIN-u s userima kojima odobrava tikete i da nakon toga BWIN da tiket i to ako BWIN zeli to da uradi.

 

sve u svemu jaaaaako komplikovano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze ti bet-club dati tiket....bet-club moze samo poslati listu BWIN-u s userima kojima odobrava tikete i da nakon toga BWIN da tiket i to ako BWIN zeli to da uradi.

Meni su iz bwina danas javili da svatko tko se registrara preko bet-club linka automatski dobiva ovaj ticket... :whaat: Kao da nisu mogli staviti lozinku i da svatko dobije svoju i dobro, a ne da ovako kompliciraju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su iz bwina danas javili da svatko tko se registrara preko bet-club linka automatski dobiva ovaj ticket... :whaat: Kao da nisu mogli staviti lozinku i da svatko dobije svoju i dobro, a ne da ovako kompliciraju...

"Thank you for your e-mail.

 

We can inform you that bwin is not responsible for tickets to third party affiliate tournaments. We kindly advise you to contact the affiliate in question if you believe you are due a tournament ticket.

 

Please do not hesitate to contact us if you have any further queries.

 

Kind regards,"

 

eto,to su mi poslali,i to 3 puta,kao 3 odgovora na moje upite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm kako vidjet/provjerit preko čijeg linka si se registrirao?

Davno je to bilo... nepamtim više... :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...