Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

28.10.2009. - Bet-Club Freeroll by Bwin

Recommended Posts

eto,mijenjaju pricu :

"Thank you for your e-mail.

 

We kindly inform you that while you are correct that any affiliate tickets will be handed out by bwin, it is the affiliates responsibility to make sure these tickets are assigned to the correct affiliated players. Bwin support is not able to tell instantly whether or not you are affiliated with bet-club.com. As previously advised, you will need to contact the above affiliate in order to resolve this.

 

Please do not hesitate to contact us if you have any further queries.

 

Kind regards,

 

Your bwin customer service team"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj malo o tome kako funkcionira prepoznavanje korisnika odn osno kompjutera i rutera.

 

Oni koji su otvorili novi akaunt da bi dobili tiket, a nisu ga dobili...nisu ga dobili zato sto svaki kompjuter koji se registrira na nekoj stranici (koja ima veze s eurima, dolarima i ostale valute) je registriran i njihovoj bazi podataka i svaki amaterski pokusaj da se otvori novi akaunt rezultira ili s banom ili ne dobije se zeljena stvar, u nasem slucaju nema tiketa za freeroll.

 

Sve zavisi od toga na koji nacin koja poker soba ili kladionica registira vas kompjuter, to moze na primer biti po MAC adresi vaseg rutera i ona je jedinstvena i nepromenjliva, nije nepromenjliva usitinu i moze se promeniti, al ne preporacavam, IP adresa je samo odrednica s kojeg dela sveta dolazite, MAC adresa je onakoja vas obelezava.

 

Onda moze da vas registrira preko cokies, ako je takav slucaj pre nego sto otvoris novi akaunt na isti sajt moras isprazniti svu cash memoriju browsera i ako nemaju automatsku analitiku Imena, Adresa i slicno dobicete zeljeni cilj. ovo ne pali kod svih. Ponekad je to vezano s informacijama skladiranim u Registry Editoru, a tamo ako ne znate sta treba da radite nemojte pipati, mozete sjebati kompjuter i onda FORMAT C: itd.

 

Eto na primer GOOGLE-u je europska komisija nalozila da njihovi cokies ne traju 100 godina(nakon tog vremena bi se cokies sami izbrisali iz kompjutera). To su zla mala kompjuterska bica koje pomagaju pri pisanju vaseg ONLINE DOSIEA. :whaat: Da, da mije izmislica istina je. Kako je tu naredbu google izvrsio, a ipak njihove cookies traju vecno ako ih ne ocistite sami od browsera? Epa tako sto uvek kad posetite bilo koji sajt google-a ili bilo koji njihov domen, cookies se avtomatski resetiraju i opet odbrojavanje pocinje od 3 godina, a pri svakom nasem ulasku na net minimum dve strane su njihove. Ako se setim gde je bio ovaj tekst linkacu ga, o Google-u.

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

bunka,hvala na vome o MAC adresi,nisam to znao.

ali za moj slucaj ne vrijedi,jer sam se na bwin regao prije jedno 3 godine i tog kompa vise nema medu zivima,a ADSL jos nisam ni imao,kao ni router.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bunka,hvala na vome o MAC adresi,nisam to znao.

ali za moj slucaj ne vrijedi,jer sam se na bwin regao prije jedno 3 godine i tog kompa vise nema medu zivima,a ADSL jos nisam ni imao,kao ni router.

Da ali garant si se nekad logirao na taj akaunt s novog kompjutera, tako da i to se registrira. :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nisam 100%,nikad ni okladu stavio,registrirao se i to je to,nikad nista uplatio,okladu stavio ni igrao poker,ni nista.osim toga,laptop sam dobio prije mjesec dana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ovaj bwin nemrem smislit.To su najveći kenjci u svijetu kladionica koji uvijek kroje pravila po nekom svom kriteriju.Nek se j...Mene su u cashu pokrali ili me sjebali milju puta, pič.. im ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemogu oni skontat MAC adresu nikako ukoliko nešto njihovo ne snimi se na comp, dakle konkretno kod Bwina ukoliko igras u pregledniku a ne snimiš poker klijent ne mogu ti očitati MAc...

Edited by statisticar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...