Jump to content
Sign in to follow this  
spartacus

10.11.2009.

Recommended Posts

Ulpaćeno za 6-9 mjesec.

Tako je! To je onaj čuveni nagradni fond od 1200EUR!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan dobri ljudi. Nek vam je sa srećom danas.!

Share this post


Link to post
Share on other sites

za koji mjesec je uplatio??? ja sam osvojio u 10-om mj. al nista jos nije leglo

POLAKO 10bet još nije ni za 9 mjesec uplatio a ti bi već za 10 mj.

 

 

hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro svima, sad je tocno 16 casova i 5 minuta (bar po mojoj uri), a ja nisam iz Crne Gore. Da jesam, bio bih jos davno ustao, negdje izmedju 12 i 13 h. Ali ja sam iz zemlje snova, u kojoj se stalno spava.

 

 

 

:nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan svima :nije:

 

Koliko god da vas ima, a ima vas :nije:

 

Kako to obično biva, Kova vas posjeti svake prijestupne godine :nije: Pa eto ovom prilikom da vas sve pozdravim.

 

Da odmah odgovorim na moguća pitanja:

 

- da još uvijek arbam, i ide mi super

- tu i tamo zveknem koji bonus, ali sve manje

- počeo sam i nove stvari uplačivati, a to su razni middlovi, to još ispitujem

- ne ne trgujem (trading), to rijetko, ako baš moram, tj. ostane mi ne pokriveno pa u live pokrivam

- da kladim se normalno, pratio sam jednog čovjeka, besplatni site, prošla sezona super, no ovu je imao previše negativnih nizeva, i shvatio sam da imam puno bolje tipove nego on, pronašao sam kako ja to volim zvati "pattern", tj. "grešku" value gdje na dugi rok običnim klađenjem imam očekivani pozitivni povrat tj. ROI

-zato sam se sjetio ovog foruma, otkrio sam nešto što sada i testiram, trenutno imam super score, i oko 75% je, a moje trenutno stanje je:

 

Period (dana) 14

Broj tipova 63

Pozitivnih 43

Negativnih 14

Aktivnih 5

 

Profit je trenutno 28%

 

I ima još 1 novost, vrlo vjerovatno ću napraviti site sa tipovima, mislim da će tipovi biti super, jer ih ne izmišljam iz glave, ima razlog zašto baš njih igram, i volio bih popričati Dwiz s tobom oko suradnje ako napravim site s pretplatom, naravno bet-club korisnici će imati popust ! I naravno bit će money back guaranteed ako ne postignete money back u 1 mj.

 

Eto još jednom da vas pozdravim i poželim sreću danas http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/05band.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...