Jump to content
Sign in to follow this  
baja

Meridianbet 5eur free

Recommended Posts

Jako zanimljiva online sportska kladionica.

Daju gratis bonus od 5 EUR pri registraciji koji mozete iskoristiti u oklade.

 

Kako do bonusa od 5 EUR

Kad se registrirate pošaljite sa maila koji sta naveli u registraciji na e-mail info@meridianbet.com praznu poruku samo u naslovu napisite KM

To je neka šifra i nakon par sati imat cete na accountu 5 EUR

 

Pravila za kladjenje su slijedeca

 

2. Free Bet pravila

 

2.1 Singlovi nisu dozvoljeni. Free opklade moraju biti tiketi sa vise parova. Tiketi moraju biti sastavljeni od selekcija sa kvotama jednakim ili vecim od 2.0

http://www.meridianbet.com/help/d.asp?show=promotions

 

Evo i linka

 

http://www.meridianbet.com/

Edited by baja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam odigrao na Del Pjotra 2:1 tacan rezultat i da ce biti 3 seta na mecu, pre toga sam uhvatio 2:1 stepaneka upaltio sam na ono meridianbet pola od tih 5 eura bonusa i sad jel zna neko kako racunaju ovaj bet oni?

 

Iam dva tiketi dobitna na jednom imam Stepaneka 2.5 seta over i Gonzalesa isto 2.5 over ovo za 0.5 eura, a na drugi tiket imam 2:1 pobeda Stepaneka 7.20 kvota i 3.2 2:1 za Del potra 2/3 trecu promasio 2.10 eura uplaceno...e sad ako mi racunjau void bet umrecu od muke radi kvotu na Stepaneka...

 

P.S. Ovo je mozda i dobro! Ovako se moze videti dal u neku kladionicu vredi deponirati ili su prevaranti. fer ili nefer igraci. U jednu kladionicu betsbc.com (ruska) sto se tice tenisa ako mec zapocne i odigra se makar i jedan poen i onda igra preda mec racuna se 2:0(6:0,6:0) iako nije odigran ni set, ili ako se to desi na drugi rezultat onome ko nije preda se dodaju gemovi do pobede, jer realno receno kad neko preda mec izgubio ga je, osim ako mec nije ni poceo. Po meni ovo je fer igra od strane kladionice sto se tice tenisa, jes da to nekad zna da te zajebe al mac uvek ima dve ostrice, u oba slucaja je fer igra.

 

Inace sve mi se cini da su ovi prevaranti bet na Efes-Olimpijakos sam igrao poluvrem kraj i pogodio ga efes dobio poluvreme, na kraju Olimpijakos dobio mec. Kvota 5.30, a oni napisali LOST!

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam odigro bez veze neka dva para preko 2 koef i stavio svih pet eura i pise mi sad da imam 15.5eura i odem sad da isplatim to i kaze mi da jedino isplacuju ako sam vec uplacivo al nisam i sad ako uplatim oce mi dat da isplatim ili jos uvijek to gledaju kao bonus

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlucio sam uplatit novce ali mi neda preko kartice pise da ju moram registrirat ali ne znam di nigdje ne mogu nac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...