Jump to content
Sign in to follow this  
Dwiz

Natje�aj - Voditelj Tipa Dana

Recommended Posts

Zbog izuzetno loših rezultata koje tip dana bilježi zadnja dva mjeseca odlučio sam raspisati natječaj za voditelja ove usluge.

 

 

Što se traži od voditelja tipa dana?

Posao voditelja je da svaki dan u mjesecu postavi tip za koji misli da je taj dan najbolji izbor iz cjelokupne ponude. Tip je potrebno postaviti do ponoći prethodnog dana tj. mora se postavljati jedan dan unaprijed. Sustav je napravljen tako da voditelj može postaviti tip dana za nekoliko dana unaprijed, ukoliko će navedene dane biti spriječen obaviti svoju dužnost. Također nakon odigravanja susreta voditelj mora označiti da li je tip bio prolazan ili nije.

Sve ovo se obavlja preko jednostavnog administracijskog sučelja i nije potrebno posjedovati neke posebne vještine za obavljanje ovog posla.

 

Kakvi tipovi trebaju biti?

Poželjno je postavljati susrete iz poznatijih liga (1. i 2. liga), a dozvoljeni tipovi su 1, X, 2, under 2.5, over 2.5), dok su poželjni sportovi nogomet, košarka, hokej, tenis, baseball. Tip dana mora imati minimalni tečaj 1.50.

 

Izbor voditelja

Voditelj tipa dana može postati svaki član foruma koji može dokazati uspješnost svojih tipova u proteklih mjesec dana. Kao dokaz usješnosti može poslužiti sujelovanje u expekt liga natjecanju, H2H najecanju, rubrika Moji listići i osvrti & analize općenito. Nakod pregleda svih prijava odlučit ću koji kandidat najbolje zadovoljava tražene uvjete.

Mandat voditelja tipa dana se automatski prekida kada na kraju mjeseca zbroj svih pogođenih tečajeva bude ispod 35. Zadržavam pravo prijevremenog prekida mandata ukoliko izabrani voditelj to svojim radom "zasluži" ili postoji opravdano misljenje da bi neki drugi kandadat bolje obavljao taj posao.

 

Naknada i plaćanje

Za obavljanje ovog posla voditelj će primati i određenu naknadu, a visina iste će ovisiti o uspješnosti i broju pogođenih tipova. Tako da će voditelj za svaki pogođeni tip dana dobiti iznos u valuti EUR koji je jednak iznosu pogođenog tečaja. npr. ukoliko je pogođen tečaj 1.90, voditelj dobiva 1.90 EUR za taj dan. Ukoliko tip dana nije dobitan, voditelj ne dobiva naknadu za taj dan. Na kraju mjeseca se zbrajaju svi dobitni tečajevi i ukupan iznos se isplaćuje putem netellera.

 

 

Ovdje se možete prijaviti za voditelja ili postaviti pitanje ako nešto nije jasno. :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mislim da je sve jasno!

 

Ja sam tu, pa kako odlucite!

 

Uklapa mi se uz licnu strategiju: uvek se za kladionicarski dan temeljno pripremim dan ranije!

 

Licno se kladim uglavnom na konacne ishode i under/over, dakle bez komplikacija.

 

Sportovi: fudbal (sirok spektar liga racunajuci naravno i najjace), tenis, kosarka (NBA, Jadranska, Evroliga), hokej (NHL, KHL), baseball (MLB), NFL, MotoGP, Formula 1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mislim da je sve jasno!

 

Ja sam tu, pa kako odlucite!

 

Uklapa mi se uz licnu strategiju: uvek se za kladionicarski dan temeljno pripremim dan ranije!

 

Licno se kladim uglavnom na konacne ishode i under/over, dakle bez komplikacija.

 

Sportovi: fudbal (sirok spektar liga racunajuci naravno i najjace), tenis, kosarka (NBA, Jadranska, Evroliga), hokej (NHL, KHL), baseball (MLB), NFL, MotoGP, Formula 1.

Mada, Neteller moze biti problem jer ga mi u Srbiji, cini mi se, nemamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A evo da se i ja prijavim, čini mi se novo i jako interesantno!!!

 

A što se tiče rezultata na natjecanjima TU SAM!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada, Neteller moze biti problem jer ga mi u Srbiji, cini mi se, nemamo.

Da, zaboravio sam da neteller nije svima dostupan... moram onda vidjeti i ponuditi neke druge opcije isplate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja ću probati...i glasam za Moneybookers za isplatu

Ja sam nekako ipak za neteller jer mi je Moneybookers blokirao račun dok ne uplatim gore a da to ne bude preko kartice!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Expekt takmičenju ima fantastičnih nizova.........trebalo bi pobjedniku dat da bude voditelj............i tako iz mjeseca u mjesec

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_blink.gif prijavljujem se na natječaj, kome treba dat mito? http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

i imam neteller http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

Edited by statisticar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...