Jump to content
Dwiz

Battle Of The Forums by bwin (60.000$)

Recommended Posts

Posted Image

 

Bwin organizira vrlo zanimljiv poker turnir i kao što samo ime govori radi se o "borbi foruma". Naime svaki forum sastavlja svoju ekipu koja će predstavljati forum (u ovom slučaju Bet-Club Forum). Ta ekipa će za poker stolovima odmjeravati snagu s drugim ekipama i boriti se za fond nagrada koji iznosi 60.000$.

 

Bet-Club je dobio pravo sudjelovanja na ovom turniru čije kvalifikacije počinju 06. prosinca (za tjedan dana). Potrebno je napomenuti da se ne radi o freeroll nastupu, nego svaki član mora uplatiti 5+1$ prilikom prijave na kvalifikacije. Kasnije više nema nikakvih troškova.

 

Ovom turniru ne može pristupiti svaki igrač, nego samo članovi foruma koji su dobili pravo sudjelovanja u ovom turniru, a fond nagrada od 60.000$ je izvrna motivacija za što bolju poziciju.

 

Službena pravila:

pravila.gif

 

Znači za početak nam je potrebna ekipa od min. 10 igrača (zapravo 9, ako računam sebe). Tijekom kvalifikacija ostaje samo 5 najboljih igrača koji će predstavljati BC forum i kreću u osvajanje i borbu protiv drugih foruma.

 

Ovdje možete postavljati pitanja ili se prijavljivati, tako da znam na koga mogu računati. :crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijava - username na PM

Ne treba za sada slati nikakav username, nego samo me zanima tko bi želio sudjelovati u ovome, jer nemaju svi novce na bwinu (6$), pa znam da je to možda problem. Ali zato je nagrada i više nego privlačna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zainteresiran, samo se nadam da tom turniru mogu sudjelovati svi, tj. da se ne desi kao s onim freerollom gdje nitko nije mogao igrati jer smo imali bwin accounte s drugim ili nikakvim bonus codom pa nismo mogli igrati. Da bude samo password restricted :crossfingers:

 

I jedna ispravka...turnir je 5+0,5$ evo screen:

post-3258-1259601574_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zainteresiran, samo se nadam da tom turniru mogu sudjelovati svi, tj. da se ne desi kao s onim freerollom gdje nitko nije mogao igrati jer smo imali bwin accounte s drugim ili nikakvim bonus codom pa nismo mogli igrati. Da bude samo password restricted :uredu:

 

I jedna ispravka...turnir je 5+0,5$ evo screen:

bwin.jpg

Ovdje mogu svi sudjelovati tj. svi koji imaju 5.50$ na računu i koji naravno dobiju lozinku za turnir od mene. Ovo nema veze s onim glupim pravilima koje su postavljani na BC freeroll...

Share this post


Link to post
Share on other sites
:uredu:

 

prijava

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_tongue.gif

 

 

ja sam zainteresiran, nego koliko ovo traje, ako sam dobro skontao, dvije Nedelje + finale jedan dan ?

Nisam ni ja 100% siguran, ali mislim da će otprilike biti takav raspored. Uglavnom prve kvalifikacije su ovu nedjelju i do tada nas mora biti min. 10.

 

Odlučio sam braniti čast ovog foruma http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

i ja sam zainteresiran samo tribam uplatiti jer nemam love na bwinu

ajde vujo... trebamo HR reprezentativca u našim redovima... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje:

 

Da li na Bwin-u moze da se prebace pare sa kladjenja na poker?

na Unibet-u i Expekt-u radim u oba smera bez problema .Ovde jos nisam igrao poker!

 

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...