Jump to content
Dwiz

Battle Of The Forums by bwin (60.000$)

Recommended Posts

Ja sam isto za.

Ako neko moze prebaciti novce na moj Bwin racun nakon sto mu uplatim na tekuci nek se javi.

Da ne koristim karticu za 6 usd. Ali ako ne bude nikog proradit ce i ta opcija. :uredu:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Nažalost ne postoji opcija prebacivanja s računa na račun http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif Kartica, MB, neteller

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje:

 

Da li na Bwin-u moze da se prebace pare sa kladjenja na poker?

na Unibet-u i Expekt-u radim u oba smera bez problema .Ovde jos nisam igrao poker!

 

:uredu:

Može se prebaciti, ali nesmije se zlorabiti onaj bonus sa natjecanja...jer je isključivo za klađenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može se prebaciti, ali nesmije se zlorabiti onaj bonus sa natjecanja...jer je isključivo za klađenje

Da, to sam zaboravio napomenuti... prvo riješiti pravila za isplatu vezana uz bonus, a tek onda se može prebaciti odnosno igrati poker...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok i ja bi al prvo da pitram u koje se vreme igraju turniri, t.e. koji su termini...i naravno da prvo uplatim na BWIN koji euro...al to bi nakon sto vidim termine igranja i date http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

I ako neko zna minimum uplatu na BWIN neka kaze da ne trazim sad tamo a i pitanje dal cu naci.

 

Uzput a jel moze s Pokerstarsa da prebacim direkt na BWIN? :uredu:

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje:

 

Da li na Bwin-u moze da se prebace pare sa kladjenja na poker?

na Unibet-u i Expekt-u radim u oba smera bez problema .Ovde jos nisam igrao poker!

 

:uredu:

 

automatski kaže koliko imaš lova na pokru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok i ja bi al prvo da pitram u koje se vreme igraju turniri, t.e. koji su termini...i naravno da prvo uplatim na BWIN koji euro...al to bi nakon sto vidim termine igranja i date http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

 

I ako neko zna minimum uplatu na BWIN neka kaze da ne trazim sad tamo a i pitanje dal cu naci.

 

Uzput a jel moze s Pokerstarsa da prebacim direkt na BWIN? :uredu:

06.12. u 21h je prvi kvalifikacijski turnir na kojem igramo jedan protiv drugog tj. dok se ne formira tim od 5 najboljih igrača koji dobivaju ulaznicu za finale gdje se bore protiv ostalih timova.

 

min. uplata na bwin je 10 EUR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

06.12. u 21h je prvi kvalifikacijski turnir na kojem igramo jedan protiv drugog tj. dok se ne formira tim od 5 najboljih igrača koji dobivaju ulaznicu za finale gdje se bore protiv ostalih timova.

 

min. uplata na bwin je 10 EUR.

 

Gdje igramo kvalifikacijske turnire?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje igramo kvalifikacijske turnire?

Na bwinu... sve je dobro objašnjeno ovdje:

 

Službena pravila:

pravila.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na bwinu... sve je dobro objašnjeno ovdje:

Znaci ne trazi se bas 10 igraca nego najmanje 10.

Svi koji se prijave i uplate upad mogu ucestvovati u forumskim kvalifikacijam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ne trazi se bas 10 igraca nego najmanje 10.

Svi koji se prijave i uplate upad mogu ucestvovati u forumskim kvalifikacijam?

Traži se najmanje 10 igrača. Ne mogu svi koji plate upad učestvovati jer je turnir zaštićen šifrom koju samo ja znam i dati ću je samo članovima foruma koji žele sudjelovati.

 

U prvim kvalifikacijama igramo jedni protiv drugih jer svaki forum može imati samo tim od top 5 igrača. Te prve kvalifikacije će odrediti top 5 Bet-Club foruma i ta petorka će predstavljati forum i u budućim dvobojima igraju kao tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Traži se najmanje 10 igrača. Ne mogu svi koji plate upad učestvovati jer je turnir zaštićen šifrom koju samo ja znam i dati ću je samo članovima foruma koji žele sudjelovati.

 

U prvim kvalifikacijama igramo jedni protiv drugih jer svaki forum može imati samo tim od top 5 igrača. Te prve kvalifikacije će odrediti top 5 Bet-Club foruma i ta petorka će predstavljati forum i u budućim dvobojima igraju kao tim.

U stvari sam i mislio tko hoce iz foruma , malo sam neprecizan :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U stvari sam i mislio tko hoce iz foruma , malo sam neprecizan :nije:

Da, na forumu se mogu prijaviti svi članovi s barem 10 postova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...