Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

02.12.2009.

Recommended Posts

'- Ovaj put mi je najteži dosad, zbog mnogo problema u momčadi, Calello ima kartone, Sivonjić ne putuje zbog razderotine lista, Slepička je dobio temperaturu, otprije nema Bišćana, Lončarića, Carlosa – nabrajao je Kruno te dodao kako Morales nije spreman odigrati cijelu utakmicu, ali da će Robert Kovač početi susret s Anderlechtom.''

 

Sammir je Dinamova crna mačka i pošto on starta bojim se ishoda..

kaj se samira tiče frajer je dobar igrač ima jebenu tehniku i 1 na 1 u HNL i šire ga nema niko problem je najveći u njegovoj mutavoj glavi, jer da se malo skocka sa glavom i nogama mislim da bi bio jedan među najaćim igračima, zato ga i mamić ne želi prodati niti riješiti jer frajer ima veliki potencijal ali ga ne koristi kak spada jer očito ima nekih problema...smao se nadam da će danas imati jedan od onih dobrih dana pa će izjebati ove iz anderlehta.... :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kaj se samira tiče frajer je dobar igrač ima jebenu tehniku i 1 na 1 u HNL i šire ga nema niko problem je najveći u njegovoj mutavoj glavi, jer da se malo skocka sa glavom i nogama mislim da bi bio jedan među najaćim igračima, zato ga i mamić ne želi prodati niti riješiti jer frajer ima veliki potencijal ali ga ne koristi kak spada jer očito ima nekih problema...smao se nadam da će danas imati jedan od onih dobrih dana pa će izjebati ove iz anderlehta.... :uredu:

Ima milju likova koji imaju dobru kontrolu lopte, al ako nemaš osjećaj za igru nikad od tebe neće bit nešto.Sammir je igrač koji nema osjećaj niti inteligenciju za igru.Šut mu je najveći minus.Preplaćen je i Dinamu bi bilo najbolje prodat ga sad dok još ima neku vrijednost jer je mlad..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima milju likova koji imaju dobru kontrolu lopte, al ako nemaš osjećaj za igru nikad od tebe neće bit nešto.Sammir je igrač koji nema osjećaj niti inteligenciju za igru.Šut mu je najveći minus.Preplaćen je i Dinamu bi bilo najbolje prodat ga sad dok još ima neku vrijednost jer je mlad..

Al bi volio da me razuvjeri večeras :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naprijed Posted Image Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima milju likova koji imaju dobru kontrolu lopte, al ako nemaš osjećaj za igru nikad od tebe neće bit nešto.Sammir je igrač koji nema osjećaj niti inteligenciju za igru.Šut mu je najveći minus.Preplaćen je i Dinamu bi bilo najbolje prodat ga sad dok još ima neku vrijednost jer je mlad..

Da neke stvari bi trebalo promjeniti ali ko će znat kada će poknut i odigrat odličnu tekmu pa poslje pokazati da ipak nekaj zna! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...