Jump to content

Recommended Posts

14:00 Kitajska - Norveška TIP 1 @ 1,50 Bwin 7/10

 

Danes je zadnji dan biatlonskega tekmovanja na Švedskem in prav danes sta štafeti za moške(ob 11.uri) in za ženske.Odločil sem se za par Kitajska -Norveška(ženske).Zelo zanimiv par za "zadetek v polno",

Kitajke v postavi WANG Chunli, SONG Chaoqing, KONG Yingchao in DONG Xue so danes zelo močna ekipa vendar sem presenetljivo opazil,da odlični šprinterki Wangova in Songova bosta začeli kot 1. in 2. tekmovalka.Wang Chunli je takorekoč prava šprinterka saj ima edino zmago v svetovnem pokalu prav v tem smučišču.Včeraj je bila odlična tudi SONG Chaoqing,ki je zasedla odlično 5.mesto,kar je to najboljša uvrstitev doslej...Prav tako je odlična šprinterka KONG Yingchao,ki ima 5 uvrščenih med 8,med njimi 2.mesto v Pokljuki in 3.mesto v Hochfielzu. Zadnja bo šla Dong Xue,ki je tudi dobra šprinterka vendar to ni njena disciplina ampak je prava disciplina zasledovalna tekma.....

Norveška v postavi INGSTADBJOERG Anne, BERGER Tora, FLATLAND Ann Kristin Aafedt in KRISTIANSEN Gro Marit Istad.

Norveška ima v postavi včerajšnjo zmagovalko v šprintu Toro Berger,ki bo startala kot druga in obeta se zanimiv dvoboj med Songovo in Bergerjevo.Naslednja kot 31. je bila Flatlandova kar je majhno razočaranje,ostali dve pa sta še bolj skromni in sicer sta se uvrstili kot 55. in 78.mesto.

 

Karkoli že za mene so favoritinje Kitajke zato TIP 1!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...