Jump to content
Sign in to follow this  
maurorua

Besplatan pocetni poker bankrooll

Recommended Posts

Previse ti je mal bankroll da bi izgubio toliko odjednom.(procitao sam tih dosta site-ova ali bi nesto malo opsirnije ali hvala pozz.(mislim ako si izgubio na Partypokeru)

Edited by abruzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa omaha je puno jednostavnija i laksa od holdema jer ti u 99% slucajeva znas dali imas nutse ili ne. U pocetku igras na samo broadway ruke (sjutane slike, sjutani konektori, visoki parovi sa sjutanim dobrim kickerima, po mogucnosti konektorima, i slicno), i igras samo na nutse, znaci ak ti padne A44 na flop a ti imas AA u ruci, onda znas da u 99% slucajeva imas nutse i deres po stolu, ili ih pokusavas uhvatit da blefiraju, itd.

S vremenom ces vidjet koje ruke vrijedi igrat, i kako ih treba igrat: npr, imas wrap skalu (primjer flop 964 bez moguce boje, a ti u ruci imas 5 7 8 10), onda betas i povecavas pot prezentirajuci tris ili 2 para, a kad te pogodi skala onda oni misle da ti nemas skalu i blefiraju i ti pokupis ogroman pot. I slicne situacije.

 

A i omahu vrijedi igrat jer je zabavna http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Nadam se da sam ti malo pomogao, sretno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Previse ti je mal bankroll da bi izgubio toliko odjednom.(procitao sam tih dosta site-ova ali bi nesto malo opsirnije ali hvala pozz.(mislim ako si izgubio na Partypokeru)

Prvo sam izgubio 20$ pa sam izgubio zivce i onda sa 50$ isao vratit onih 20$ http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif ....ugl sad sam dosao na 250$ opet.

Znam čitao sam i ja za bankroll ali oni su mi dali pare a i rade bi igrao neki turnir od 10$ di ima manje ljudi i di se kvalitetnije igra nego ulozio 1 do 2% od bankrolla(za turnire) i di ima preko 500 ljudi i di jednom u dva tri tjedna uspijes doc za finalni stol...a na cash idem sa max 20$.

Nije sve ni u knjigama :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skupio sam preko 300 bodova na Pokerstrategy-u i htio bi dignut pare koje imam od ovog bonusa

ali moram napravit i uplatu jer cu dizat preko Vise.

To ce mi bit prva uplata pa cu dobit i 100% bonusa.

Pa me zanima koliko trebam skupit bodova ili koliko trebam igrat da bi mogao dizat poslije uplate?

 

tko ima iskustva ili tko zna sigurno neka odgovara :uredu:

Edited by Goran

Share this post


Link to post
Share on other sites

We are building a poker team of 100 poker players to start. Our team will benefit from the following:

 

- We invest in your poker career by staking your bankroll

- Profitable poker coaches will help you take your game to the next level

- Your personal poker agent will manage your career and get you the best deals, poker swag and more!

 

For more details on exactly how it works, how we can help you, or to apply, please visit PokerAgency.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

We are building a poker team of 100 poker players to start. Our team will benefit from the following:

 

- We invest in your poker career by staking your bankroll

- Profitable poker coaches will help you take your game to the next level

- Your personal poker agent will manage your career and get you the best deals, poker swag and more!

 

For more details on exactly how it works, how we can help you, or to apply, please visit PokerAgency.com

ovo se cini zanimljivo ali koliko sam skuzio prvo mi moramo napravit depozit prije nego oni odluce da li da ulazu u nas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skupio sam preko 300 bodova na Pokerstrategy-u i htio bi dignut pare koje imam od ovog bonusa

ali moram napravit i uplatu jer cu dizat preko Vise.

To ce mi bit prva uplata pa cu dobit i 100% bonusa.

Pa me zanima koliko trebam skupit bodova ili koliko trebam igrat da bi mogao dizat poslije uplate?

 

tko ima iskustva ili tko zna sigurno neka odgovara :uredu:

moraš imati minimalno 1000 bodova koliko znam..ja sam sa 300 i nešta sitno bodova pokušao ali su odbili isplatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U suradnji sa DailyPokerMagic-om,nudim vam 1euro da odigrate par ruku na njihovoj cash igri,naravno i pritom zaradite,te se tako nakon odigrane samo jedne ruke automatski prijavite na njihov Magic freeroll u kojem je fond nagrada 3.350 eura(igra samo 500 ljudi!!)-sve sto trebate je registrirati se kod njih preko mog linka-te mi poslati vaš username,te za nekih 12h dobivate 1e za igru!! Ovaj turnir je 13.4 tako tko želi neka požuri!!

 

http://DailyPokerMagic.com/?r=hellboyhrc99

 

 

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/14clover.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,jako lijepo zvuči i što je najbolje sve je besplatno..

tamo sam već neko vrijeme,u zadnje vrijeme aktivno,pretežno sam navečer tamo kada treneri imaju "predavanja" od Short stack strategije(SSS) do Multi-table turnira

 

 

Osim predavanja imaju brdo članaka tj video i tekst materijal vezan uz taktike kao SSS,LSS pa do upravljanja bankom(BRM) i vijesti iz poker svijeta

 

Imaju sustav rangiranja koji daje dodatne mogućnosti članu i s tim ga dodatno nagrađuju za "vjernost".

 

i daju 50$ sponzorstva na nekoj od poker kuća po vlastitom odabiru + 100$ bonusa koje se otključavaju igranjem.

 

osobno sam dobio 50$ i ne previše aktivnim igranjem uspio otključati 30$ prije nego mi je istekao "rok trajanja" bonusa

 

 

ako netko ima pitanja ili nešta slobodno mi se može javit.

 

Poker Škola

 

 

P.S ako adminima smeta tema neka ju slobodno obrišu :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vas obavjestim ako netko slucajno nezna, vi koji ste dobili freebankrol od pokerstrategy-a na everestu, danas u 5 imate freerole od 20 000$, a sutra oni koji imaju partypoker racun napravljen takoder preko pokerstrategy-a imaju takoder u 5 na partyu 20 000$ freerolle. Dakle to vrijedi samo za igrace koji su imali real money balance na ta dva sajta, tako da nemislite da mozete samo skinuti sobe preko pokrstrategya, jer onda necete moci uci na te freerollove....pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koliko ste zainteresirani, ali saznao sam za neke mogućnosti bonusa na pojedinim sobama, bez depozita. Ako jeste izjasnite se pa ću objasnit sve detaljno. Ne radi se o Poker Strategy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene zanima o cemu se radi,cisto da mi ne pobjegne za kasnije,jer sad cistim preko jedne stranice..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...