Jump to content
Sign in to follow this  
janko1991

High Puls Poker

Recommended Posts

Sumljivo mi je ...Da upisemo tvoj refferal code i da ni daju 50$,hmmm..Mozda treba da uplatimo nesto?

Garant treba da uplatis, a ako i stvarno daju tek tako 50 dolara onda sumnjam da isplata ide tako lako. :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel se da isplatit i koju su uvjeti ako se da

 

ovo je sad tek otvorena poker soba.još nije moguče isplatit ni uplatit novac.važno im je da se skupišto više igrača,a igranje za prave novce otvara se u 4 mjesecu.ovih 50 dolara šta sam naveo moči če se isplatit nakon prve uplate.ako vam nešto nije jasno samo pitajte :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je sad tek otvorena poker soba.još nije moguče isplatit ni uplatit novac.važno im je da se skupišto više igrača,a igranje za prave novce otvara se u 4 mjesecu.ovih 50 dolara šta sam naveo moči če se isplatit nakon prve uplate.ako vam nešto nije jasno samo pitajte :nije:

a imate i freerollove svakih 15 minuta sa oko 30-50 igrača.to što sad osvojite to postaju pravi dolari u 4 mjesecu.probajte isplati se,ja več imam 173 dolara a počeo sam igrat prije dva tjedna

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako su bonus dolari morat češ ih počistit kasnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako su bonus dolari morat češ ih počistit kasnije

ovi freerollovi to se NE isplačuje u obliku bonusa.več sam reko,oni postaju pravi u 4 mjesecu a ovaj affilate program tih 50 dolara JE u obliku bonusa.znači:sad skupiš na freerollovima pare i sa tim parama si oslobađaš bonus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad dobijem tih 50$-----------????''

 

3-4 dana

 

ali napomena još se ne igra za pravu lovu nego osvojeni novac na freerollovima bit če upotrebljivi tek u 4 mjesecu.ovo tek sad probavaju poker sobu.vrlo je jednostavna i dobra grafika

Edited by janko1991

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovi freerollovi to se NE isplačuje u obliku bonusa.več sam reko,oni postaju pravi u 4 mjesecu a ovaj affilate program tih 50 dolara JE u obliku bonusa.znači:sad skupiš na freerollovima pare i sa tim parama si oslobađaš bonus

Ubacio sam tvoj kod,a ubacili su mi drugi kod.. :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubacio sam tvoj kod,a ubacili su mi drugi kod.. :nije:

 

ideš na account and settings tamo upišeš moj kod i klikneš submit a ovaj kod koji si ti dobio to šalješ drugim igračima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...