Jump to content
Sign in to follow this  
Banega

29.12.2009.

Recommended Posts

:tzare::tzare:  Postavljeni su parovi Ekspert Tipstera Ivana Katalinića na Unibet challenge za dva (2) kola , utorak - 29.12. i srijedu, 30.12.   http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif :tzare:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_clapping.gif

za večeras .. ajajaj http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro.

 

93:104

Ma gleda sam dio utakmice, u 1. poluvremenu malo natezanja, al su vodili 10-ak razlike, ali u 2. pol. kad su počele pljuštat osobne trener Portlanda mora uvodit dicu, ajme Phily samo serije bacala i na kraju ih unakazilo...a šta se tiče Bostona u gostima do oog tjedna imali samo 1 poraz i dođu u pon u L.A vs Clippersa i vode 10 sek do kraja 90-87 i izgube 92-90...sutradan dođu u Oaklanad Wariorsima koji su JEDINA momčad koju nisu dobili u gostima u ligi otkad su Pierce, Garnet i Allen skupa.I vode u 1. poluvremenu 15ak raz i na kraju izgube 103-99...a dobro se sjećam lani kad je Boston bia doslovno nezaustavljiv i baš u ovo vrijeme imali su turneju po Zapadu di su gubili u ovim selendra gradovima, a kvote na njih bile 1.20 - 1.4

Izgleda da se u NBA za Božić svakom pokloni pobjeda, ali u ovom slučaju jadni Netsi su izvisili :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nabijem ja i Katalinića i engleze,oni uvijek izmišljaju toplu vodu i najviše utakmica moraju odigrati između Božića i Nove godine... :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nabijem ja i Katalinića i engleze,oni uvijek izmišljaju toplu vodu i najviše utakmica moraju odigrati između Božića i Nove godine... :uredu:

To ti je namjerno... :uredu:

 

šalim se..prepiši njegovo...i držiš isti razmak u odnosu na njega kako god okreneš... ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je namjerno... :uredu:

 

šalim se..prepiši njegovo...i držiš isti razmak u odnosu na njega kako god okreneš... ;-)

ma da jedino sam dao L'poolu još jenu šansu,ostalo sve ko i on!! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedno off topic pitanje - koji program(pretpostavljam adobe photoshop) i koja verzija programa mi je najjednostavnija za baratat(samo mi treba opcija povećanja i smanjivanja slika)?

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opaaaaa... Medveščak dobio 1. trćinu.

U B2H natjecanju sam minimalno na 3. mjestu. :uredu:

Edited by Goran1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedno off topic pitanje - koji program(pretpostavljam adobe photoshop) i koja verzija programa mi je najjednostavnija za baratat(samo mi treba opcija povećanja i smanjivanja slika)?

IrfanView. Zaboravi Photoshop ako se tim alatom nisi nikada koristio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...