Jump to content
Luza

Moja MTT avantura

Recommended Posts

Ovaj mjesec mi sa MTT bodovima ide jako dobro i ako odžim ovaj trend dobivam od kuće najmanje 30$ :uredu:

Naime moram osvojiti još najmanje tolko bodova :uredu:

¸

:uredu: ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

U biti pronašao sam i sam odgovor na prethodno pitanje.

pokušavaš nam ukazati na nešta? :uredu: i odakle ti tablica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pokušavaš nam ukazati na nešta? :uredu: ...

Ma ne pokušavam, samo me zanimalo budući momak piše kako često osvaja novce na pojedinim turnirima.

Iako moje mišljenje i jest kako na poker NIKADA ne bi trebali uplaćivati svoje novce jer na toj kocki, kao i na svakoj drugoj, velika većina je uvijek u minusu.

Freerollovi su zato prava stvar. Zabaviš se, ne živciraš se, ne zavaravaš se kako ti ide.

 

Bez uvrede.

 

...i odakle ti tablica?

Evo odavdje.

Korisan alat za provjeravanje riba kad se igra za novce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U biti pronašao sam i sam odgovor na prethodno pitanje.

 

Krivi odgovor! Nemoj previše vjerovati scope stranicama jer nisu točne i ne bilježe rezultate korektno. Pogledaj ovaj attachment koji sam poslao koji opet nije točan. Šta misliš zbog čega si sam pratim omjer uloženog i vraćenog? Prema

mojim praćenjima sam u plusu blizu 400$! Ovo što si postao su nekompletni rezultati, često se izostave turniri sa dobicima, gubicima, ne uključuju se freeroll turniri, ne prate se special turniri... Još jednom kažem da nisam kreirao ovu temu radi vlastite samohvale već radi zdrave komunikacije među pokerašima ovog sajta :uredu:

Osobno napredujem iz dana u dan i vrlo sam zadovoljan s postignutim. Ispočetka nije bilo tako ali vidljiv je progres. Cvrka, možda imaš pravo, možda je bolje da moju avanturu zadržim za sebe i ne dijelim je sa ostalim igračima pokera :uredu:

post-4068-1271237376_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

u potpunosti se slažem sa tobom Luza,baš gledam informacije koje uopće nisu točne..neznam tko to bilježi..situacija je da sam na na Cake-u napravio bankroll iz ničega..tj nisam uplaćivao svoje novce..iz 1.70$ sam došao do oko 1000 kn napravljenog bankroll-a a tamo mi piše da sam 300kn u minusu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sigurno je tako. Čak ni kuća u kojoj igraš nema točne informacije. Primjerice sharkscope, koji kolega chvrka spominje mi nije obračunao 1 velik osvojeni turnir od preko 700$ te još nekoliko manjih, kao i gubitke... Znam, jer si sam pratim :uredu: Chvrka, ne zamjeram ti, ali znaj da ovo što smo obadva postali nije točno. Naravno da na forum postam dobitke rađe nego gubitke, to je valjda u psihologiji čovjeka :uredu: . Savršeno mi je jasno da od pokera ne možeš zarađivati, i sa tim se slažem. Zato i igram turnire sa malim buyinom. Da li gubim ponekad, o da, ponekad mi gubici po danu iznose i preko 70$ :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro sad Luza,rušiš mi san o pro poker igranju :uredu: ...naravno da se može zarađivat,pogledaj npr Daniel Negrean-ua( i nije jedini),čovjek je počeo sa 10$ i sad samo uživa u pokeru,ne brine za novac..i ne da živi nego uživa :uredu:...

ima i kod nas dosta igrača koji se bave samo pokerom i lijepo žive..pogledaj samo WSOP ljestivu,recimo prvih 1000 igrača

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sigurno je tako. Čak ni kuća u kojoj igraš nema točne informacije. Primjerice sharkscope, koji kolega chvrka spominje mi nije obračunao 1 velik osvojeni turnir od preko 700$ te još nekoliko manjih, kao i gubitke... Znam, jer si sam pratim :uredu: Chvrka, ne zamjeram ti, ali znaj da ovo što smo obadva postali nije točno. Naravno da na forum postam dobitke rađe nego gubitke, to je valjda u psihologiji čovjeka :uredu: . Savršeno mi je jasno da od pokera ne možeš zarađivati, i sa tim se slažem. Zato i igram turnire sa malim buyinom. Da li gubim ponekad, o da, ponekad mi gubici po danu iznose i preko 70$ :uredu:

nešta su ti veliki gubitci u odnosu na bankroll..jel se držiš bankroll managmenta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokušavam se držati bankrolla koliko je god to moguće :uredu: ali isto tako ima faza kada se nekontrolirano troši bankroll i gubi :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...