Jump to content
Luza

Moja MTT avantura

Recommended Posts

Pokušavam se držati bankrolla koliko je god to moguće :uredu: ali isto tako ima faza kada se nekontrolirano troši bankroll i gubi :uredu:

osobno mislim da je BRM uz dobro poznavnje igre ključ do profita...kombinacija koja obara sa nogu,druge igrače jel :uredu: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

luza,ti imas sasvim pristojno zaraden novac,fina svotica se nakupila :uredu:

 

decki,koji su vam nickovi na poker forumima?jeste procitali koju knjigu?pogledali koji video?pricajte malo i o necem drugom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa cime se slazes?da imas sasvim pristojan novac ili da bi mogli pricati i o teoriji pokera itd.

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krivi odgovor! Nemoj previše vjerovati scope stranicama jer nisu točne i ne bilježe rezultate korektno. Pogledaj ovaj attachment koji sam poslao koji opet nije točan. Šta misliš zbog čega si sam pratim omjer uloženog i vraćenog? Prema

mojim praćenjima sam u plusu blizu 400$! Ovo što si postao su nekompletni rezultati, često se izostave turniri sa dobicima, gubicima, ne uključuju se freeroll turniri, ne prate se special turniri... Još jednom kažem da nisam kreirao ovu temu radi vlastite samohvale već radi zdrave komunikacije među pokerašima ovog sajta icon_sad.gif

Osobno napredujem iz dana u dan i vrlo sam zadovoljan s postignutim. Ispočetka nije bilo tako ali vidljiv je progres. Cvrka, možda imaš pravo, možda je bolje da moju avanturu zadržim za sebe i ne dijelim je sa ostalim igračima pokera

Prvo, isprika ukoliko si se uvrijedio. Nije mi to bila namjera.

 

Drugo, scope stranice ne bilježe freerollove, to je istina i radi toga se ne može znati točno koliko si ti zaista uplatio svojih novaca, a koliko si prethodno zaradio na free itd. Unatoč tome scope stranice su izvrstan pokazatelj nečijeg uspjeha, u financijskom pogledu, u pokeru. Usput ajd reci nam koliko si do sad ti uplatio, baš uplatio, a koliko izvukao van?

 

Treće, mislim da poker može biti profitabilan, ali mu se onda potrebno posvetiti (forumi, video, analize...). Ako imaš vremena za takvo nešto, možeš i biti u plusu, s vremenom. Osobno mislim da je vrijeme koje se uloži u takav način bavljenja pokerom korisnije i isplativije uložiti u napredovanje u nečem drugom, ali o tome svatko za sebe odlučuje. Zato sam bio rekao da je moje mišljenje kako su free turniri i korištenje promocija tipa pokerstrategy prava stvar.

Kad sam već kod tih promocija, iznijet ću skoro na forumu neke načine, osim već spomenutog pokerstrategy za free money na poznatim sobama.

 

Četvrto sam htio napisat, ali sam zaboravio što :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za Luzu :

 

Luza, zasto imas tako ajd da kazem "bezvezni" Nick za poker stolom http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif ? da li je to fora da bi na poker stolu odavao kao neko ko nije previse ozbiljan ili na psihickom planu da ti takmicari ne pamte nik kada igras na turnirima ili sa nekom drugom zamisli i ciljem :whaat: ....

Edited by Bane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo, isprika ukoliko si se uvrijedio. Nije mi to bila namjera.

 

Drugo, scope stranice ne bilježe freerollove, to je istina i radi toga se ne može znati točno koliko si ti zaista uplatio svojih novaca, a koliko si prethodno zaradio na free itd. Unatoč tome scope stranice su izvrstan pokazatelj nečijeg uspjeha, u financijskom pogledu, u pokeru. Usput ajd reci nam koliko si do sad ti uplatio, baš uplatio, a koliko izvukao van?

 

Treće, mislim da poker može biti profitabilan, ali mu se onda potrebno posvetiti (forumi, video, analize...). Ako imaš vremena za takvo nešto, možeš i biti u plusu, s vremenom. Osobno mislim da je vrijeme koje se uloži u takav način bavljenja pokerom korisnije i isplativije uložiti u napredovanje u nečem drugom, ali o tome svatko za sebe odlučuje. Zato sam bio rekao da je moje mišljenje kako su free turniri i korištenje promocija tipa pokerstrategy prava stvar.

Kad sam već kod tih promocija, iznijet ću skoro na forumu neke načine, osim već spomenutog pokerstrategy za free money na poznatim sobama.

 

Četvrto sam htio napisat, ali sam zaboravio što http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

Nisam se uvrijedio chvrka, daleko od toga, samo me malo dignuo onaj graf koji ne bilježi stvarno stanje. Online poker igram jedno 4 godine i stvarno ne znam koliko sam uplatio. Jedino mogu priznati da sam u početku imao slabe rezultate koji nisu bili vrijedni spomena. Zadnje dvije godine nisam uplaćivao ništa na svoj poker račun što je ja mislim u redu. Slažem se sa tobom u vezi freerollova, samo je puno teže doć do nagrada :whaat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za Luzu :

 

Luza, zasto imas tako ajd da kazem "bezvezni" Nick za poker stolom http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif ? da li je to fora da bi na poker stolu odavao kao neko ko nije previse ozbiljan ili na psihickom planu da ti takmicari ne pamte nik kada igras na turnirima ili sa nekom drugom zamisli i ciljem :whaat: ....

 

Ovaj bezvezni nick je plod randomly stisnutih tipki na mojoj tastaturi http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif Nikakva fora nije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:whaat:

bravo....no,ja sam u poslednjih tri dana igrao potpuno zadovoljno....uplatio sam 4$ i dobio 17$....u ponededjeljak osvojio 41.mjesto(2$),u utorak 10.(15$),jučer pa dva puta OUT....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Luza samo ti piši o svojoj avanturi, dapače svaki dan čitam ovaj forum. Svi mi imamo svoje avanture i ja osobno želim i da dalje pišeš. Poker je u isto vrijeme i jednostavna igra i veoma komplicirana psihološka igra. Freeroll ne priznajem kao znanje jer tu ljudi idu na sve i svašta. Uzmi npr 100$ i odeš za stol i tek ćeš onda vidjeti što je poker http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif Sretno svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...