Jump to content
Luza

Moja MTT avantura

Recommended Posts

Išlo me dobro k***c. U srednjoj fazi turnira sam izgubio 3/4 čipova sa KK protiv AK. Ovome padne as na riveru. Normalno, odmah super tilt. Išao all in na smeće i prošao na guz. Na taj način sam se povratio i počeo igrat... Protiv istog igrača opet igrao sa KK all in. Sa četiri kralja sam ga pokopao ( slatka osveta ). Onda opet sa 2 asa odletio u nebo. Potom sam strpljivo igrao do drugog mjesta. Pa i ti si se držao dobro, neko vrijeme si bio iznad mene a potom samo vidim da te nema nigdje?? Što se desilo?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Išlo me dobro k***c. U srednjoj fazi turnira sam izgubio 3/4 čipova sa KK protiv AK. Ovome padne as na riveru. Normalno, odmah super tilt. Išao all in na smeće i prošao na guz. Na taj način sam se povratio i počeo igrat... Protiv istog igrača opet igrao sa KK all in. Sa četiri kralja sam ga pokopao ( slatka osveta ). Onda opet sa 2 asa odletio u nebo. Potom sam strpljivo igrao do drugog mjesta. Pa i ti si se držao dobro, neko vrijeme si bio iznad mene a potom samo vidim da te nema nigdje?? Što se desilo?????

 

Luza bravo.....dobro si završio za kraj aprilskog mjeseca!!

 

Za sebe mogu napisati,da sam vrlo vrlo zadovoljan sa igranje pokra gdje god sam bio....Pobjeda na expektu,2.mjesto na slovenskom freerollu, još 4 puta medju 10 na pacific pokru,bio 19. na Bwinu(nas je bilo uskoro 1500),onda još igrao 8 igara na ALL IN-nu,još 20 igara na double up....i na kraju zaslužio 347 $.....(jučer sam dignu lovu - sa expekta 100 EUR, sa Pacific pokra 250 $(moraju mijenjati v EUR)....

 

Svibanj je novi mjesec i nadajmo se novom uspjehu!!

 

Lp

Share this post


Link to post
Share on other sites

REZIME TRAVANJ 2010.

 

BROJ ODIGRANIH TURNIRA: 156

 

NAJVEĆI DOBITAK PO DANU: 249,47$

 

DRUGI NAJVEĆI DOBITAK PO DANU: 201,11$

 

NAJVEĆI GUBITAK PO DANU: 81$

 

DRUGI NAJVEĆI GUBITAK PO DANU: 35$

 

BROJ FINALNIH STOLOVA: 15

 

Sve ovo je rezultiralo povećanjem banke od 193$ . Ostvario 25 mjesto na mjesečnoj MTT ljestvici od svih poker igrača koji igraju na expektu. To je zadnje mjesto koje uzima 40$ http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

 

Pogledajte na expektu pod poker - promotivne akcije - MTT mjesečna ljestvica

 

Na račun toga dobio sam od ove promotivne akcije dodatnih 40$ te neki scottijev tokken :uredu:

 

Najbolji mjesec ove godine http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/uredu.gif

Pozz

Edited by Luza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da mi čisto dobro ide u ovoj godini. Samo da mi se tako nastavi! Danas 6. mjesto i 40$ :nije:

post-4068-1272824328_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da mi čisto dobro ide u ovoj godini. Samo da mi se tako nastavi! Danas 6. mjesto i 40$ :nije:

ma gdje si igrao?? Tražio sam te na expektu....

 

Ja sada igram na freez...1$ i trenutno sam na 22.mjesto,ali ja idem na prvo mjesto.... :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne vjerujem ti :nije: Mene uvijek možeš naći na expektu! Igrao sam i ja na freezeoutu ali ispadoh. Šesto mjesto danas na jutarnjem turniru u osam!

post-4068-1272825351_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne vjerujem ti :nije: Mene uvijek možeš naći na expektu! Igrao sam i ja na freezeoutu ali ispadoh. Šesto mjesto danas na jutarnjem turniru u osam!

Tražio sam te na re-buyu 0.50 kako ti uvijek igraš....

Odgovaraju mi freez....i doubliji i H2H....

 

Ovo mi je tek prva igra u pokru za ovaj mjesec!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tražio sam te na re-buyu 0.50 kako ti uvijek igraš....

Odgovaraju mi freez....i doubliji i H2H....

 

Ovo mi je tek prva igra u pokru za ovaj mjesec!!

 

Prvi turnir i prva NULA....ispao kao 125.,imao sam QQ a suparnik KK --- onda se zna tko ide van ako se ne otvaraju Q

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi turnir i prva NULA....ispao kao 125.,imao sam QQ a suparnik KK --- onda se zna tko ide van ako se ne otvaraju Q karte... :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim, ovo je najgore, kad imaš high pair u ruci a softver ti lijepo namjesti suparnika sa još većim parom :nije: ! Nemreš skužit da si i aladin :nije: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...