Jump to content
janko1991

Moneybookers kupovina

Recommended Posts

koja je banka najbolja za saradnju sa mb?

 

Svaka....

 

mislim da moze samo jedan nalog

 

 

Moze vise,ali mora se varati :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tj. na razlicita imena se registrovati.....Eto ja na primer,imam sa mog kompa bar 5 MB naloga otvorenih :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuu davno sam otvorio ja MB još dok nije bilo toliko peripetija..uglavnom imam i ja par acc. uglavnom od ukućana i ljudi od povjerenja čije podatke uvijek mogu koristiti..i nikad nisam imao problema sa isplatama i uplatama..inaće ja imam devizni u PBZ-u i nekako mi se to čini najbolja opcija,na području "lijepe naše" naravno! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam otvorio MB na svog cucka i do sad nisam imao problema s isplatama.Samo me sportingbet tražio sken šape na smeđem kolaž papiru, al nakon toga sve ide po loju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam otvorio MB na svog cucka i do sad nisam imao problema s isplatama.Samo me sportingbet tražio sken šape na smeđem kolaž papiru, al nakon toga sve ide po loju

 

MB radi skoro savrseno nikad dosad a ima 3-4 godine kako ga koristim nije bilo nikakvih problema nit s uplatom nit sa isplatom. Koristim VISA Electron u domacoj valuti koja mi je povezana sa mojim deviznim akauntom u banci. jednom sam povuikao pare direktno na devizni akaunt al to ide mnogo bavnije nego ako pare povuces na VISA Electron. Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

MB radi skoro savrseno nikad dosad a ima 3-4 godine kako ga koristim nije bilo nikakvih problema nit s uplatom nit sa isplatom. Koristim VISA Electron u domacoj valuti koja mi je povezana sa mojim deviznim akauntom u banci. jednom sam povuikao pare direktno na devizni akaunt al to ide mnogo bavnije nego ako pare povuces na VISA Electron.

 

 

 

 

Kodmene je visa electron devizni (pbz), nemam problema s mb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moneybookers je promijenio ime, jeste li upratili? ili ja kaskam?

 

nikad nisam preko toga cuda nista radio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moneybookers je promijenio ime, jeste li upratili? ili ja kaskam?

 

Da sada je Skrill Moneybookers

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...