Jump to content
Sign in to follow this  
janko1991

Betclic

Recommended Posts

dali ima ko otvoren račun na betclic a da je iz hrvatske.ja se ne mogu tamo reg. jer piše da ne podržavaju igrače iz hrvatske.a dopisivo sam se s jednim frajerom također iz hrvatske i reko je da se on reg. bez problema.to me zanima jer ne moraš ništa uplatit da bi mogao isplatit.dobiješ 20 eura gratis i ima pun k..... freerollova.on je bez problema isplatio na MB a da nije uplatio,pa me zanima zašto se ne mogu reg.hvala http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/nije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

dali ima ko otvoren račun na betclic a da je iz hrvatske.ja se ne mogu tamo reg. jer piše da ne podržavaju igrače iz hrvatske.a dopisivo sam se s jednim frajerom također iz hrvatske i reko je da se on reg. bez problema.to me zanima jer ne moraš ništa uplatit da bi mogao isplatit.dobiješ 20 eura gratis i ima pun k..... freerollova.on je bez problema isplatio na MB a da nije uplatio,pa me zanima zašto se ne mogu reg.hvala :nije:

to je kao neka fora da trenutno neprihvačaju ljude iz hrvatske ali traje već mjesecima,iskreno,nekako mi je sumljivo to.........možeš se regat na neku drugu državu,tako su mi rekli na jednom forumu :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je kao neka fora da trenutno neprihvačaju ljude iz hrvatske ali traje već mjesecima,iskreno,nekako mi je sumljivo to.........možeš se regat na neku drugu državu,tako su mi rekli na jednom forumu :nije:

tak su i meni rekli.probo sam i na Bih.srbiju i sloveniju ali i njih ne prihvača.jel imaš ti tam otvoren račun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...