Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

TV na kompu

Recommended Posts

Rapidshare sad dodeluje neke slotove po drzavama (ako nemas akunt tamo) i tako meni kaze da nema slobodan slot da mi dodeli da bi ja skinuo ovaj fajl, nije bitno koliki je fajl nema slobodnog slotaaa http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile.gif

Prijatelje koristi CryptLoad i pusti njega da se bori sa slotovima, kad naidje on ce da pokupi. Evo ja sam sada Downloadovo nakon nekih 2-3 minuta cekanja :uredu:http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/aponis.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel vama radi ovaj player sa ovog linka što je postavio tuto(ovaj zadnji link)???

Kod mene ne radi, zamrzne se player, pa pusti na kratko, al to je mozda kod mene zbog slabog signala Motorole Canopy, treba da dodju da je dobro centriraju. hocu da kazem da je to mozda kod mene zbog male brzine jedna petina od normalne imam u momentu.

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene ne radi, zamrzne se aplayer, pa pusti na kratko, al to je mozda kod mene radi slabog signala Motorole Canopy, treba da dodju da je dobro centriraju. hocu da kazem da je to mozda kod mene zbog male brzine jedna petina od normalne imam u momentu.

:aponis:

Meni ovaj player pokazuje ovo još 2 sata a i nemože nijedan kanal poznatiji!

 

edit:na ovom zadnjem tutovom linku ne pokazuje ovo za 2 sata, ali opet nemogu kanali(poznatiji).

 

Tuto da li imaju neki novi kljuvcevi???

Edited by kladioničar

Share this post


Link to post
Share on other sites

:aponis:

Meni ovaj player pokazuje ovo još 2 sata a i nemože nijedan kanal poznatiji!

probaj druge kljuceve ima ih par postirano u topiku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemoze nijedan!

Valjda će Tuto nešto skontat!

Kod mene kljuc kaze da traje jos tri dana, ja imam drugi problem zamrzne se player kad izaberem neki kanal, al je to valjda zbog male net brzine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene kljuc kaze da traje jos tri dana, ja imam drugi problem zamrzne se player kad izaberem neki kanal, al je to valjda zbog male net brzine.

Ma i kod mene piše da je kljuc valjan, al nemožeš pokrenuti programe, piše uspostaljanje veze nije uspjelo!

Koji je kod tebe kljuc??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako piše da je ključ valjan, bit će da je ipak ne valjan jer ne pokreće programe, pa ni meni.

 

Do novog ključa, uspješno skupljanje postaova na Bet-Club Forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Idemo dalje od 08.02. Za sada.

 

!TTV!GjCe6P3Z6NnKmfotXaiFHtTN1DHnbtq/MqmYJiVOqQtHDVZBtdUztlLBD69h/V1A!TTV!

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima i tuto hvala za kljuceve,nisam ni znao da ovde ima tema za ovo.

 

prije neki dan sam instalirao i nalazio nekako kljuceve koji bi vrlo brzo bili ponovo zakljucani no to nije razlog mog pisanja.

 

htjeo sam da pitam tutu ili nekog ko mi moze pomoci,znaci juce sam kupio dva kabla da povezem tv sa kompjuterom i sve mi radi ali htejo bi da pitam postoji li mogusnost da povecam sliku tako da mi se ne vidi ovaj njihov loby net player,jer razmisljao sam u krajnjoj nuzdi da uzmem i da placam 13 eurica mjesecno za ovo ali me muci da li mogu da povecam sliku na tv-u??

 

unaprijed zahvalan na odgovorima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukoliko imaš istu sliku na TV kao na monitoru onda na monitoru povećaj sliku preko cijelog ekrana (dva brza dvoklika lijevom tipkom miša), te bi tada i na TV trebao imati sliku bez reklame u podnožju. Za vraćanje stisneš tipku Esc. Ukoliko ti slika nije ista na TV kao na monitoru, onda bi u postavkama TV trebalo potražiti mogućnost povećanja slike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

htjeo sam da pitam tutu ili nekog ko mi moze pomoci,znaci juce sam kupio dva kabla da povezem tv sa kompjuterom i sve mi radi ali htejo bi da pitam postoji li mogusnost da povecam sliku tako da mi se ne vidi ovaj njihov loby net player,jer razmisljao sam u krajnjoj nuzdi da uzmem i da placam 13 eurica mjesecno za ovo ali me muci da li mogu da povecam sliku na tv-u??

Pa samo klikneš dvaput u prozor di je slika i ona se uveća preko cjelog ekrana!! :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...