Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

TV na kompu

Recommended Posts

SeDa_TV ponovo radi!

Link za skidanje programa.

 

Ugodno gledanje!

Šta meni ne valja,kad hoću pokrenut javi Windows Media Player cannot access the file. :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta meni ne valja,kad hoću pokrenut javi Windows Media Player cannot access the file.

Najvjerojatnije još nije sve napravljeno kako je bilo ranije. Trenutno radi i NetTv, pa gledaj njega dok SeDa_TV ne proradi kako valja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi ključevi koji vrijede do 10.2.2010.

 

!TTV!23vWAQjz0gd8g+cGjObvo3OT2DaXV9urMqmYJiVOqQtHDVZBtdUztl3+t8AsjPrc!TTV!

 

!TTV!fbtR/sjegK0I5IJp5eiDcAgf3STLs9inMqmYJiVOqQtHDVZBtdUztl3+t8AsjPrc!TTV!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi ključevi koji vrijede do 10.2.2010.

 

!TTV!23vWAQjz0gd8g+cGjObvo3OT2DaXV9urMqmYJiVOqQtHDVZBtdUztl3+t8AsjPrc!TTV!

 

!TTV!fbtR/sjegK0I5IJp5eiDcAgf3STLs9inMqmYJiVOqQtHDVZBtdUztl3+t8AsjPrc!TTV!

:nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

SeDa_TV ponovo radi!

Link za skidanje programa.

 

Ugodno gledanje!

Meni ni prvi ,a ni ovaj drugi ne rade i to tako da se apsolutno nista ne desi kad klikam na programe.

Niti prijavljuje gresku ili nesto slicno niti ne otvori wmp. :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ni prvi ,a ni ovaj drugi ne rade i to tako da se apsolutno nista ne desi kad klikam na programe.

Niti prijavljuje gresku ili nesto slicno niti ne otvori wmp. :uredu:

 

Meni na Sedi sada rade samo oni sto pise besplatni kanali..ne znam kako drugima radi sve. A nettv mi radi po koji kanal uglavnom neki strani nebitni kanal. Ako su vec hteli da promovisu i Seda i Nettv svoj program preko neta mogli su da puste u promotivne svrhe da radi sve, a posle nek iskljuce. Ovako ne znam sta su hteli da postignu, ne verujem da ce im se neko predplatiti, losa im je kampanja, jedino ako nadju neku zrvtvu koja nema pristup kablovskoj ili antenskom signalu, vec mora preko neta da gleda Tv stanice http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni na Sedi sada rade samo oni sto pise besplatni kanali..ne znam kako drugima radi sve. A nettv mi radi po koji kanal uglavnom neki strani nebitni kanal.

Meni sada na NetTV sa ključem rade gotovo svi programi. Na SeDaTV prije su mi također radili gotovo svi programi. Uskoro ću vam postaviti streamove za TV koje možete gledati preko WMP 11 ili VLC 1.0.5. ili nekog drugog playera (za sada ih sam testiram). Očito na pojedinim kompjuterima nisu ugrađeni svi codeci ili štogod drugo nije dobro podešeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni sada na NetTV sa ključem rade gotovo svi programi. Na SeDaTV prije su mi također radili gotovo svi programi. Uskoro ću vam postaviti streamove za TV koje možete gledati preko WMP 11 ili VLC 1.0.5. ili nekog drugog playera (za sada ih sam testiram). Očito na pojedinim kompjuterima nisu ugrađeni svi codeci ili štogod drugo nije dobro podešeno.

Hm kod mene je samo prvog dana radio ovaj seda tv, i to nakon sto sam cekirao autodetect proxy itd u WMP, al sledeci dan nista nije radilo. Sad cu da probam opet aj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece ne radi opet. Inace evo vam link za Makedonske TV stream, http://zulu.tv/ ne treba vam ni player ni kljuc, ni player, ni pass, nit se menja adresa, ni nista, jedino ako su ogranicili gledanje na domace IP adrese sto nije bio slucaj ranije, sad ne znam proverite. http://zulu.mk/

Edited by Bunka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovoj adresi imate trenutno 127 EX-YU Online TV programa koja se mogu gledati preko WMP11 (windows media player). Dovoljno je kliknuti na ikonu ili link i program se otvara u WMP. Za ambiciozije stranica omogućuje gledanje TV-a na vašem iPhoneu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovoj adresi imate trenutno 127 EX-YU Online TV programa koja se mogu gledati preko WMP11 (windows media player). Dovoljno je kliknuti na ikonu ili link i program se otvara u WMP. Za ambiciozije stranica omogućuje gledanje TV-a na vašem iPhoneu.

 

Bravo majstore :crossfingers::crossfingers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovoj adresi imate trenutno 127 EX-YU Online TV programa koja se mogu gledati preko WMP11 (windows media player). Dovoljno je kliknuti na ikonu ili link i program se otvara u WMP. Za ambiciozije stranica omogućuje gledanje TV-a na vašem iPhoneu.

:uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

!TTV!zq+8cl5FsrU5JiQaA073V+LoXvOzZnATMqmYJiVOqQvyMLRjN7DLrukcn/HWk1XY!TTV! - 12.02.2010.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...